Odważne pomysły na fryzurę pixie

Pixie to doskonała fryzura, którą warto zrobić raz w życiu, aby zakochać się w niej na zawsze. Dzisiaj rozważymy różne modele tej fryzury. Pixie jest odpowiednia dla pań w różnym wieku, a ponadto sprawia, że ​​kobieta wygląda młodo i spektakularnie. Jeśli chcesz zmienić swój wygląd i spróbować czegoś odważnego i nowoczesnego, przyjrzyj się bliżej pixie, na pewno się nie zawiedziesz.

Fryzura z wydłużonymi pasmami włosów

Modna pixie może być inna, zarówno z wydłużonymi pasmami z tyłu głowy, jak i krótsza. Celowa niedbałość idealnie nadaje się do efektownej krótkiej fryzury. Aby kosmyki włosów ładnie się układały i jak najdłużej zachowały obszerną fryzurę, najlepiej ułożyć je za pomocą lokówki. Podłużna i skośna grzywka jest idealna do nowoczesnej krótkiej fryzury.

Obszerna fryzura pixie

„Pixie” z efektownie podniesioną górą to świetna propozycja dla kobiet, które marzą o maksymalnej objętości na włosach.

Asymetryczna fryzura pixie

Asymetryczna pixie to trend roku. Wydłużone pasma włosów można pięknie ułożyć, tworząc spektakularną objętość. Możesz również zrobić małe loki, aby pasemka wyglądały na bardziej gęste.

Fryzura pixie z przedziałkiem z boku

Kobieca fryzura pixie z bocznym przedziałkiem jest odpowiednia dla pań preferujących minimalizm.

Bardzo krótkie pixie

Latem ultra-krótka fryzura pixie jest szczególnie popularna wśród współczesnych kobiet, zarówno dojrzałych, jak i młodych. Otwarta szyja doda kobiecego wyglądu, szczególnie uroku.

Fryzura pixie z wygolonymi skroniami

Fryzjerzy wolą uzupełniać ten model fryzury ogolonymi skroniami i tyłem głowy. Jednocześnie lepiej jest pozostawić włosy na czubku głowy wydłużone. Pomoże to wizualnie osiągnąć spektakularną objętość.

Fryzura pixie z grzywką

Jeśli twoje włosy są naturalnie cienkie i niesforne, krótka fryzura pixie z grzywką na górze włosów pomoże zakryć tę wadę.

Który fason pixie spodobał Ci się najbardziej?