Odważne i uwodzicielskie: 30 kobiet, które mają bardzo krótką fryzurę i są piękne

Moda na krótkie fryzury rośnie. Nic dziwnego, ponieważ te fryzury wyglądają stylowo, wyraziście i współcześnie. I w przeciwieństwie do długich fryzur są znacznie łatwiejsze do ułożenia.

Bardzo krótkie fryzury dla kobiet

Krótkie fryzury dodają kobiecie świeżości i śmiałości i są dobre dla pań o cienkich i rzadkich włosach, które chcą zachować elegancję. Oto 30 kobiet, które to zrozumiały, zaryzykowały obcięcie włosów i nigdy tego nie żałowały.

Bardzo krótkie fryzury są dobre dla kobiet o wyrazistych rysach twarzy. Nie zapomnij jednak o dodatkach, które mają za zadanie osłabić ascetyczny wizerunek fryzury i dodać wyrafinowania Twojej twarzy.

Na szczęście dziś kobiety mogą nosić bardzo krótką fryzurę, w chłopięcym stylu, nie tracąc przy tym swojej elegancji i kobiecości. Taka fryzura wygląda nowocześnie, świeżo, stylowo i jest idealnym wyborem dla zdecydowanych i pewnych siebie kobiet.

Odważna, szykowna i elegancka – fryzura garcon jest idealna dla kobiet o delikatnych rysach twarzy i kruchej budowie ciała, ale mniej odpowiednia dla kobiet pulchnych.

Krótkie fryzury są dobre zarówno dla młodych kobiet, ponieważ dodają śmiałości i zmysłowości, jak i dla starszych kobiet, ponieważ dodają objętości włosom u nasady, odświeżając ogólny wizerunek.

Moda na krótkie fryzury rośnie w siłę. Nic dziwnego, bo te fryzury wyglądają stylowo, wyraziście i współcześnie. Jeśli jednak masz pulchną, gruszkowatą twarz, wyraźny podwójny podbródek lub szerokie czoło – unikaj krótkich fryzur, ponieważ będziesz wyglądać atrakcyjniej, nosząc fryzurę dobrze dopasowaną do owalu twarzy.

Niestety lub na szczęście granica między fryzurami męskimi a damskimi zaciera się z każdym dniem. Przynajmniej dla Pań, które mogą nosić bardzo krótką fryzurę, w chłopięcym stylu, nie tracąc przy tym elegancji i kobiecości.

Taka fryzura wygląda nowocześnie, świeżo i jest idealną opcją dla zdecydowanych i niegrzecznych dziewczyn. Grzywka doda Twojej twarzy wyrazistości i delikatności, osłabiając ascetyczny wygląd Twojej fryzury.

Czytaj więcej: Jak wyglądać pięknie i naturalnie: 8 trików, które uwydatnią Twoje piękno