Odważne fryzury dla pewnych siebie kobiet

Niezależnie od wieku, każda kobieta chce wyglądać stylowo i atrakcyjnie. Fryzura odgrywa bardzo ważną rolę w tworzeniu oryginalnego wyglądu. Modne i dobrze dobrane fryzury odmładzają każdą kobietę, zwłaszcza po 40 roku życia. Poniżej przedstawimy przykładowe fryzury proponowane przez stylistów ekspertów w tej dziedzinie.

Te modele są idealne dla pań po 40 roku życia! Więc zacznijmy!

Krótka i prosta fryzura

Z wiekiem włosy stają się cieńsze, rozdwajają się i szybciej wypadają. Tak więc krótka fryzura dla pań to bardzo udany wybór. Fryzury o działaniu odmładzającym na krótkie i proste włosy, takie jak pixie lub garcon, wyglądają spektakularnie. Nierówna długość pasm włosów odwraca uwagę od niedoskonałości cery i konturów twarzy.

Fryzury dla włosów średnich i prostych

Dla kobiet, które nie odważą się na krótką fryzurę, eksperci sugerują następujące rodzaje fryzur:

Wydłużony bob

Kaskada

Te fryzury działają odmładzająco i dodają fryzurze objętości, co jest dość ważne dla kobiet po 40 roku życia

Fryzury dla długich i prostych włosów

W przypadku kobiet powyżej 40 roku życia z długimi prostymi włosami styliści sugerują preferowanie asymetrycznych fryzur, które dosłownie usuną kilka lat z twarzy i stworzą młodszy wygląd każdej kobiety. Ta fryzura jest idealna dla pań o gęstych włosach.

Fryzura dla prostych włosów z grzywką

Odpowiednio dobrana grzywka pozwala stworzyć iluzję gęstych włosów. Dzięki grzywce fryzura nabiera indywidualności i wygląda bardziej elegancko. Ta fryzura wizualnie poprawia owal twarzy. 

Wybierz fryzurę, która Ci odpowiada. Weź pod uwagę stan swoich włosów, ich gęstość i kształt twarzy. Fryzurę możesz ozdobić kolorem pasującym do Twojej karnacji. W ten sposób będziesz emanować pięknem i wyglądać młodziej. Teraz możesz przyciągnąć do siebie wzrok innych.