Odpowiedni manicure na ten sezon!

Co to znaczy odpowiedni manicure? Przestudiuj wszystkie subtelności, ponieważ manicure to coś, co zawsze masz przed oczami. A jeśli jest fajny, zawsze cię rozweseli.

Obecne trendy

Długość ma znaczenie! Ważne jest, aby wyczuć miarę przy wyborze długości paznokci. Zbyt długie paznokcie są raczej postrzegane jako cos przestarzałego. Wygodna długość i naturalność są w modzie.

Francuski manicure jest oczywiście ponadczasowy, ale nie każdy francuski manicure ma teraz znaczenie. Grube, kontrastowe paznokcie z zaokrąglonym końcem są nieaktualne. Francuski manicure nie nadaje się również do bardzo długich paznokci.

Kolorowy francuski manicure to ten, który prowadzi listy trendów w manicure.

Kolejna stylowa opcja!

Motywy geometryczne też są w modzie, to kwestia obserwacji i dobrego gustu. Cóż, ta opcja ozdobi każdy Twój jesienny wygląd!

Cyrkonie i bogaty wystrój paznokcia to już przeszłość.

Ale taki minimalistyczny wystrój może być bardzo dobry. 

Matowe wykończenie wygląda stylowo i trafnie.

Nie tak dawno temu modny był marmur, ale teraz trzeba uważać z tym projektem, żeby po prostu nie wyglądać śmiesznie.

Odpowiedni manicure na jesień to zdecydowanie jasne kolory, metaliczne akcenty, kolorowy francuski manicure i zwierzęce nadruki. 

Kobieta ze schludnym manicure nigdy nie ukryje rąk w kieszeniach, wręcz przeciwnie, pokaże to każdemu przy każdej okazji. Tak, potajemnie będzie też podziwiać swoje paznokcie.

Jaki manicure preferujesz?