Objętościowy bob dla kobiet w wieku 40-50 lat: 10 fajnych przykładów

Każda kobieta w wieku 40-50 lat doskonale zdaje sobie sprawę, że minął czas, kiedy bez większego wysiłku ułożyła włosy, które stały się ozdobą swojego wyglądu. Z biegiem czasu włosy stają się cieńsze, rozdwajają się końcówki i tylko regularna pielęgnacja włosów i modna fryzura może uratować sytuację.

Styliści zadowolili kobiety w tym roku nowymi fryzurami. Objętościowy bob jest tym, co niesamowicie odmłodzi kobiety w dojrzałym wieku, doda im nowości, sprawi, że będą stylowymi i zadbanymi kobietami.

Bob – kare

Ten rodzaj fryzury jest wybierany przez kobiety o okrągłej twarzy. Wizualnie wydłuża twarz – to właśnie może powoduje ta fryzura.

Ponadto taka krótka fryzura jest niezwykle młoda dla dojrzałych kobiet. Bezpretensjonalna pielęgnacja fryzury pomoże Ci zawsze być atrakcyjną, zadbaną, stylową damą.

Jeśli fryzura jest asymetryczna, stworzy to modny wizerunek kobiety, która jest pewna siebie i nie zależy od opinii innych.

Stopniowany bob

Ta opcja strzyżenia jest odpowiednia dla kobiet o gęstych włosach. Na cienkich, rzadkich włosach będzie wyglądać jak coś niezamierzonego.

Ta fryzura wykorzystuje stopniowanie. Z jego pomocą włosy niejako się podnoszą. Ta technika tworzy wrażenie bujnej objętości włosów dokładnie w okolicy głowy, gdzie jest to potrzebne.

Bob

Ten rodzaj strzyżenia uwidacznia okolice szyi, zachowując jednocześnie długość włosów na czubku głowy. Włosy, unoszące się, tworzą efekt bardzo dużej ilości włosów.

Uwagę przykuwa długa, skośna grzywka. W ten sposób nie zwraca się uwagi na ewentualne niedoskonałości twarzy.

Ta fryzura świetnie wygląda z dowolnymi odcieniami włosów.

Fryzury dla dojrzałych kobiet pomogą im bez problemu stworzyć niepowtarzalny, indywidualny wizerunek luksusowej, stylowej kobiety. Nie bój się eksperymentować. Często zmiana wizerunku pozwala zobaczyć siebie w nowym, lepszym świetle. A wiele fryzur naprawdę czyni nas znacznie młodszymi niż nasze lata.