Objętościowy bob: 6 odmian popularnej fryzury

Obszerny bob to osobny podgatunek fryzury bobowej, który został stworzony przez specjalistów specjalnie dla kobiet, które borykają się z problemem cienkich włosów. Tak więc, stopniowany bob został dostosowany specjalnie dla kobiet o cienkich włosach. Ale później takie fryzury były również wypróbowywane przez kobiety, które naturalnie mają gęste włosy. A dzisiaj postanowiliśmy opowiedzieć o obszernym bobie i jego odmianach, które z pewnością przypadną do gustu kobietom ze smakiem.

Falisty obszerny bob

Możesz dodać objętości do fryzury boba z falistymi lokami. W tym celu kobiety wybierają lokówki. Ważne, aby fale okazały się przewiewne, dlatego najlepiej stosować stylizację ze średnim utrwaleniem. Tak wszechstronna i obszerna fryzura może otoczyć kobietę aurą wyższości i stylu.

Bob objętościowy

Pierwszy rodzaj obszernego bobu jest idealny dla kobiet preferujących stylowe i piękne fryzury. Tutaj nacisk na objętość kładzie się bezpośrednio na czubku głowy, a efekt ten uzyskuje się bezpośrednio dzięki obcinaniu włosów z tyłu głowy. Jednocześnie reszta włosów pozostaje dłuższa. Obszerną fryzurę bobową można urozmaicić za pomocą jednej lub drugiej fryzury, która doda szczególnego uroku Twojemu wyglądowi.

Bob objętościowy – kare

Chcesz nadać swojemu wizerunkowi wyjątkową reprezentatywność i elegancję? W takim razie radzimy zwrócić uwagę na obszerny bob-kare, który jest idealny zarówno dla młodych dziewcząt, jak i kobiet w późniejszym wieku. Ta fryzura, po ukończeniu świetnie wygląda na różnych typach twarzy. 

Wydłużony bob

Czasami chcesz wnieść do swojego wizerunku coś nowego i kreatywnego. W tym przypadku piękna i stylowa fryzura pomaga kobiecie. Obszerny, wydłużony bob to idealne rozwiązanie dla tych Pań, które chcą odświeżyć swoją fryzurę. Dzięki podniesionemu karku włosy nabiorą tu ciekawego kształtu i objętości, czego tak bardzo brakuje kobietom o cienkich włosach.

Asymetryczny bob

Asymetryczny bob to świetna propozycja dla tych Pań, które chcą nie tylko odświeżyć swój wygląd, ale także uczynić go bardziej modnym. Asymetria świetnie wygląda na prawie każdym typie twarzy, zwłaszcza jeśli uzupełnisz ją na przykład grzywką. Kolejną zaletą asymetrycznego boba jest idealna okazja do zwiększenia objętości włosów.

Bob z grzywką

Obszerny bob bez grzywki wygląda dość interesująco, ale nie jest odpowiedni dla wszystkich kobiet. Dlatego proponujemy przyjrzeć się bliżej bobowi, który jest ozdobiony taką lub inną wersją grzywki. Najbardziej imponująca w połączeniu z prezentowaną fryzurą będzie wyglądać z prostą lub asymetryczną grzywką. 

Obszerna fryzura bobowa to najbardziej idealna opcja dla kobiet o delikatnej strukturze włosów. Jeśli potrzebujesz pięknej i eleganckiej fryzury, wybierz fryzurę typu bob, na pewno nigdy Cię nie zawiedzie. I nie zapominaj, że boby zawsze będą modne!