Nowe trendy manicure na 2023 rok: modele, dzięki którym podkreślisz swój styl

Krótkie paznokcie są nie tylko wygodne, ale i stylowe! W końcu krótka długość to jeden z głównych trendów w manicure!

Łatwy manicure

Paznokcie są piękne nawet bez powłoki. Jednak nadając paznokciom jasny odcień, dodasz swoim dłoniom odrobinę elegancji i drogiego blasku. Kolor paznokcia może być dowolny, który pasuje do palety nude i pasteli.

Jeśli masz dość nude i chcesz jasnych odcieni to zwróć uwagę na pastelowe alternatywy dla zwykłych jasnych kolorów.

Manicure z ciemnym lakierem

Gdy tylko pojawiły się nowoczesne metody i materiały do ​​pokrywania paznokci, kobiety natychmiast zaczęły przymierzać paznokcie nie tylko w jasnych klasycznych odcieniach, ale także w bardzo ciemnych.

Ponadto ciemne lakiery doskonale konturują paznokieć, co w przypadku krótkiej długości jest idealnym rozwiązaniem. Nawet najmniejsze paznokcie będą wyraźnie widoczne. W nowym sezonie postaw na dyskretne odcienie, oprócz klasycznej czerni, brązu, błękitu i fioletu, zwróć uwagę na kolory takie jak: zieleń, ciemna szarość i wiśnia.

Kolor, który się wyróżnia

Krótkie paznokcie są doskonałą bazą dla błyszczących powłok. Ze względu na niewielką długość taki manicure nie będzie wyglądał modnie co pozwoli ci wystarczająco eksperymentować z różnymi odcieniami. Zwróć uwagę na odcienie zieleni, czerwieni, różu, żółci, błękitu i wiśni. Nie bój się eksperymentować i łączyć kolorów. Lepiej, jeśli błyszcząca warstwa jest wystarczająco gęsta i płytka paznokcia przez nią nie prześwituje.

Nie zapominajcie, że najważniejszym i najbardziej znanym trendem pozostaje naturalność. Niezależnie od tego, na który z tych kolorów się zdecydujesz, zawsze staraj się dopasować je tak, aby wyglądały jak najbardziej naturalnie na Twoich paznokciach. Nie przesadzaj z elementami dekoracyjnymi. We wszystkim zawsze musi być granica i równowaga.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!