Nowa fryzura – nowy początek: najczęściej wybierane krótkie fryzury w 2023 roku dla kobiet 50+

Nie tylko młode dziewczyny, ale także panie po pięćdziesiątce zastanawiają się, jak najlepiej zrobić krótką fryzurę. Fryzura powinna nie tylko podkreślać styl pań, ale też być wykonana dość prosto i nieco je odmładzać, podkreślając rysy twarzy. Wybrano dla nich kilka opcji. Na pewno je pokochasz i znajdziesz idealną fryzurę dla siebie!

Jedną z najpopularniejszych fryzur od lat jest bob

Nie tylko jest łatwy do zrobienia na każdym rodzaju krótkich włosów, ale wygląda świetnie na każdej kobiecie.

Taka fryzura nie tylko uwolni Twoją kreatywność, ale także pozwoli zmienić swój wizerunek na taki jaki chcesz. Na tak uniwersalną fryzurę nie będziesz musiała poświęcać dużo czasu, a ze specjalnych przyrządów i narzędzi wystarczy tylko lakier do utrwalenia fryzury, suszarka do włosów, grzebień i pianka.

Dobrym wyborem jest również fryzura pixie

Chociaż ta fryzura nie jest tak uniwersalna jak bob, nie jest też odpowiednia dla wszystkich. Ta fryzura jest wybierana głównie przez pewne siebie kobiety. Pozwoli Ci to wyróżnić się na tle innych pań, ale także sprawi, że poczujesz się młodziej. Możesz to zrobić zarówno w stylu oficjalnym, jak i bardziej surowym. Dla bardziej spektakularnego efektu wybierz odcień, który przyniesie Ci korzyści.

Nie zapomnij też o dodatkach

Dla kobiet po 50. roku życia są integralną częścią ich wizerunku. W końcu nie tylko dopełnią stylizację, ale ujawnią prawdziwy gust estetyczny. Kiedy układasz włosy, zawsze powinnaś pomyśleć o tym, co założyć na głowę. Na przykład modne czapki lub szaliki mogą dobrze pasować idealnie do Twojego wyglądu.

Możesz wyglądać pięknie w każdym wieku, uzyskując fryzurę, która idealnie pasuje do Twojego stylu, a także dodając odpowiednie akcesoria, aby uzyskać więcej blasku, którego tak bardzo chcesz uzyskać. A ty jaką masz obecnie fryzurę? Zdecydowałabyś się na jakąś z wyżej wymienionych fryzur, a może już jakąś masz? Czekamy na Twoją odpowiedź w komentarzu, jesteśmy jej bardzo ciekawi!

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!