Nigdy nie zgadniesz ile lat ma ta kobieta!

To jest Melissa Gilbert. Młoda kobieta ma 65 lat, jest matką dwójki dzieci i babcią 7 wnucząt. Melissa mieszka w pobliżu swoich córek w małym miasteczku w amerykańskim stanie Tennessee i może ubiegać się o tytuł najbardziej atrakcyjnej babci na świecie. Wszystko dlatego, że w wieku 60+ Melissa wygląda na 40-45 lat.

Młoda babcia prowadzi blog kosmetyczny na Youtube i Instagramie, który subskrybuje ponad 100 tysięcy osób. Piękna Amerykanka twierdzi, że nigdy nie wykonała liftingu i nie uciekała się do operacji plastycznych, a sekret jej młodości tkwi w genetyce i zdrowym stylu życia.

Melissa je tylko zdrową żywność, śpi 7-8 godzin na dobę, budzi się wcześnie rano, spożywa wiele witamin i suplementów diety.

Lekarze twierdzą, że ze względu na cechy genetyczne, prawidłowe odżywianie i zdrowy tryb życia jej wiek biologiczny to zaledwie 40 lat. Ale nawet przy dobrym kodzie genetycznym taki wynik nie byłby możliwy bez odpowiedniego stylu życia. Wszyscy wiemy, że musimy ćwiczyć i prawidłowo się odżywiać, ale ilu z nas przestrzega tych zasad?

Melissa przestrzega tych zasad i jej ciało jest bardzo wdzięczne.

O skórę dba Melissa retinolem, formą witaminy A, która występuje w produktach pochodzenia zwierzęcego, takich jak mięso, jajka, nabiał czy ryby, ale sprzedawana jest również w postaci dodatków do żywności i kosmetyków.

Czytaj więcej: Boginie nigdy się nie starzeją. Sekrety wiecznie młodych kobiet.