Nigdy nie jest za późno: kobieta w wieku 60 lat szturmem podbiła świat mody swoją urodą i stylem

Niedawno przeszeła na emeryturę i opiekuje się wnukami, a teraz jest znaną i bardzo dobrze opłacaną modelką.

Oto historia Kathy Jacobs, babci, która została modelką. Swoją urodą i stylem podbiła świat mody. W wieku 60 lat wygląda lepiej niż wiele młodych modelek. Stała się prawdziwą inspiracją dla wielu kobiet na całym świecie.

Kilka słów o Kathy

Kathy Jacobs urodziła się w Anglii i przez całe życie pracowała jako kucharka w jednej z miejskich szkół. Ma czworo wnucząt i dwoje prawnuków, które uwielbiają swoją babcię. Katie zawsze dbała o swoje zdrowie i wygląd, dlatego zawsze wyglądała na znacznie młodszą niż wskazują jej lata.

Kathy w młodości i teraz

Pewnego dnia jedna z jej wnuczek umieściła zdjęcie Kathy w Internecie. Na tym zdjęciu miała na sobie modną spódnicę i kurtkę i skomentowała „moja babcia jest najbardziej stylowa”.

Zdjęcie zrobiło furorę w mediach społecznościowych i przyciągnęło uwagę agencji modelek.

Kathy w wieku 60 lat

Kathy została zaproszona na casting i ku zaskoczeniu wszystkich wypadła pozytywnie. Wkrótce podpisała kontrakt z agencją modelek i jej życie całkowicie się zmieniło. Rozpoczęła pracę na planie magazynów o modzie i kampaniach reklamowych.

Mimo swojego wieku Katy nie poddała się i dalej pracowała nad swoją karierą. Brała udział w pokazach mody, chodziła po wybiegach z młodymi modelkami i udowadniała wszystkim, że wiek nie jest przeszkodą w realizacji marzeń.

Kathy Jacobs to nie tylko modelka, ale także blogerka. Jej konto w najsłynniejszej sieci społecznościowej ma ponad 500 tysięcy subskrybentów. Zdradza sekrety urody i zdrowia, a także swoje codzienne nawyki.

Nie zawsze tak było

Kathy ujawnia, że ​​jej styl i pewność siebie nie zawsze takie były. Mówi, że była kiedyś skromną i niepewną siebie dziewczyną. Ale z czasem nauczyła się akceptować swoje ciało i kochać siebie taką, jaka jest. To jej zdaniem pomogło jej stać się odnoszącą sukcesy modelką w dorosłym życiu.

Kathy jest przykładem na to, że wiek nie jest przeszkodą w stawianiu czoła wyzwaniom życiowym i dalszym podążaniu za marzeniami. Jej historia pokazuje, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć dbać o swoje zdrowie i wygląd. Pewność siebie i pozytywne nastawienie mogą uczynić nasze życie zdrowszym i ciekawszym.

Również jej sukces w branży modelek pokazuje, że współczesne standardy piękna nie muszą być kojarzone z młodością

Coraz więcej marek i projektantów celuje w różne grupy wiekowe i różne typy sylwetki, aby ideały piękna były zgodne z duchem naszych czasów.

Tym samym Kathy Jacobs jest nie tylko piękną i modną babcią, ale także inspiracją dla wielu kobiet. Dla tych pań, które starają się wyglądać jak najlepiej i czuć się pewnie w każdym wieku, Kathy jest wzorem do naśladowania. 

Jej historia pokazuje, że nigdy nie jest za późno, by zacząć o siebie dbać i podążać za marzeniami, a najważniejsza jest wiara w siebie i swoje możliwości.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!