Niewiarygodne: 8 gwiazd, które na co dzień wyglądają inaczej niż na czerwonym dywanie!

Te kobiety są uważane za gwiazdy tylko publicznie, ale w życiu codziennym zamieniają się w zwykłych ludzi.

Catfishing to dość powszechne oszustwo w mediach społecznościowych. Nikt nie włamuje się na konta innych osób. Catfishers są często określani jako ludzie, którzy wyglądają idealnie na zdjęciach online lub publicznie, ale w prawdziwym życiu są przeciwieństwem.

Mamy też takie przykłady wśród gwiazd. Łatwo uwierzyć w czyjąś doskonałość, gdy widzisz tylko zdjęcia zrobione w Photoshopie i idealnie dopasowane stylizacje z czerwonego dywanu. Jeśli później natkniesz się na „prawdziwe” zdjęcie, nie od razu uwierzysz: w kadrze będzie zupełnie inna, nieidealna osoba.

Vanessa Paradis

Można powiedzieć, że Vanessa Paradis udaje się zachować szczupłą i wysportowaną sylwetkę, ale w rzeczywistości francuska modelka i aktorka wygląda szczupło. Ludzie nie dowierzają, że na zdjęciu z ukrycia wyszła tak źle.

Cara Delevingne

Na wybiegu Cara czuje się bardzo pewnie. Poza tym zawsze jest idealna. Lub lepiej powiedzieć to prawie zawsze: w prawdziwym życiu modelka i aktorka wygląda na zmęczoną.

Tess Holliday

Na zdjęciach na blogu słynna modelka plus size prezentuje się niemal idealnie. Zero cellulitu, brzydkich fałd, a nawet rozstępów. Ale w prawdziwym życiu nadwaga i jej konsekwencje są widoczne w całej okazałości.

Sharon Stone

Sharon Stone jest w świetnej formie fizycznej, ale niestety upływ czasu nie był dla niej łaskawy. Na zdjęciach w osobistych sieciach społecznościowych zauważono, że aktorka jest już „babcią”.

Cameron Diaz

Aktorka dba o siebie i propaguje miłość do swojego ciała. To smutne, że to wszystko nie pomaga jej zatrzymać nieuchronnego starzenia się. Na niektórych zdjęciach paparazzi Cameron jest dosłownie nie do poznania.

Kate Upton

Kate Upton nie lubi retuszować swoich profesjonalnych zdjęć. Modelka z szacunkiem traktuje swoje ciało. Jednocześnie fani Kate wciąż zauważają, że publicznie wygląda trochę atrakcyjniej niż na co dzień.

Julia Peresild

Julia nie boi się pokazywać fanom w swój naturalny sposób. Nie jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że gwiazdy mogą to robić, więc trudno uwierzyć, że te zdjęcia przedstawiają tę samą osobę.

Drew Barrymore

Drew tak bardzo dążyła do ideału, że po zakończeniu kariery filmowej postanowiła porzucić standardy piękna gwiazd. Aktorka postanowiła być sobą i najwyraźniej przyzwyczaiła się do swoich niedoskonałości.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!