Niesamowite! Ta kobieta z Ukrainy codziennie chodzi ubrana w XIX-wieczne stoje

Czy kiedykolwiek oglądałaś zdjęcia z początku XIX wieku i marzyłaś, żeby chodzić tak jak ludzie ubierali się wtedy? Cóż, wygląda na to, że niektórzy naprawdę to robią! Na przykład Mila Povoroznyuk to Ukrainka, która na co dzień ubiera się w piękne dziewiętnastowieczne stroje.

Kobieta mówi, że czerpie inspiracje z Pinteresta, Google i starych magazynów z XIX wieku. Albo szyje swoje niepowtarzalne stroje, albo wyszukuje dodatki w prywatnych kolekcjach i na pchlich targach.

Mila uwielbia wiktoriańską modę, ale mówi, że najbardziej lubi modę edwardiańską z początku XX wieku. „Ruch sufrażystek rozpoczął się mniej więcej w tym czasie. Myślę, że wszystkie kobiety powinny być wdzięczne za ten czas za prawa i możliwości, które mamy dzisiaj” – powiedziała kobieta.

Strój jesienny w stylu XIX wieku.

Zapytana, jak ludzie reagują na jej stroje, kobieta odpowiedziała, że ​​to zależy od wychowania i rozwoju psycho-emocjonalnego danej osoby. “Trzeba dodać, że na reakcję człowieka na bodziec (światło, hałas, osobę ubraną w nietypowy strój) ma wpływ temperament, charakter, psychika” – wyjaśnia Mila. Ludzi, których spotyka, dzieli na dwie kategorie: osoby tolerancyjne, o wysokim poziomie inteligencji i rozwoju psycho-emocjonalnym oraz osoby pozbawione szacunku i dojrzałości.

Strój idealnie komponujący się z lawendową łąką.

Mila mówi, że ubiera się tak, bo po prostu to lubi. „Życie jest zbyt krótkie, by marnować je na strach” – mówi kobieta. “Musisz żyć dla siebie i nie myśleć o tym, co pomyślą o tobie inni.”

Eleganckie i proste!

Ile kobiecości emanuje to zdjęcie!

Sesja z grzybami!

Strój jesienny.

Strój biurowy.

Gospodyni domowa.

Łapane ostatnie promienie słońca.

Kolorystyka tej stylizacji wydobywa z niej finezję i kobiecość.

Sesja na wodzie.

Dzięki niej ludzie mogą zobaczyć i zrozumieć, jak piękne były przedstawicielki płci pięknej jeszcze dwa wieki temu.