Niesamowite przemiany: ci ludzie są po prostu nie do poznania

Konstantin Bogomolov jest rosyjskim stylistą mieszkającym w Rydze na Łotwie. Jest profesjonalistą w zapewnianiu ludziom niesamowitych metamorfoz. Wierzy, że nikt nie jest za młody ani za stary, by przejść jedną z jego przemian. Dlatego przez większość czasu trudno rozpoznać ludzi na zdjęciach „po”.

Stylista zajmuje się projektowaniem wizerunku od początku lat 90-tych i ma wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. W 1999 roku otworzył Bogomolov Image School na Łotwie, gdzie wkrótce będzie uczył jak odmienić ludzi w kogoś nieodpoznania. Bardzo szybko stał się znany zarówno na Łotwie, jak i za granicą.

„Aby zostać projektantem wizerunku, trzeba mieć rozległą wiedzę w kilku obszarach: poznać podstawy psychologii, przejść szkolenie w zakresie kompozycji strojów, zdobyć umiejętności projektowania asocjacyjnego i opanować profesjonalną technologię projektowania strojów i wyglądu w różnych określonych obszarach”, mówi Konstantyn.

Zmiany Konstantina są od góry do dołu – dosłownie! Stylista zmienia wszystko w wyglądzie swoich klientów, od fryzury i makijażu po buty.

Zobaczmy razem przemiany, przez które przeszli ludzie na 20 zdjęciach poniżej.

Anna, 37 lat, psycholog

Maria, 51 lat, malarka

Katarzyna, 57 lat, przedsiębiorca

Jakub, 36 lat, mechanik samochodowy

Małgorzata, 49 lat, bezrobotna

Agnieszka, 30 lat, właścicielka studia fotograficznego

Barbara, 40 lat, pracownik służby zdrowia

Ewa, 38 lat, koordynatorka transportu

Krystyna, 52 lata, instruktorka jogi

Elżbieta, 28 lat, menadżerka

Magdalena, 50 lat, przedsiębiorca

Joanna, 43 lata, nauczycielka

Zofia, 42 lata, pracownik banku

Aleksandra, 39 lat, projektantka

Monika, 34 lata, menadżerka

Teresa, 39 lat, ekonomistka

Danuta, 42 lata, pedagog

Natalia, 40 lat, bezrobotna

Karolina, 43 lata, księgowa

Marta, 44 lata, prawnik

Ludzie na tych zdjęciach przeszli prawdziwie radykalną przemianę. Widać, że stylista pracował nie tylko nad wyglądem zewnętrznym, ale także nad tym, jak ci ludzie dbają o swój wizerunek. Tworzone przez niego stylizacje naprawdę bardzo inspirują i dodają pewności siebie.