Niesamowite metamorfozy 15 kobiet – oddały się w ręce stylistów

Łatwiej niż kiedykolwiek wpaść w chwiejne łapy rutyny i ugrzęznąć w gąszczu domowych obowiązków i codziennych problemów. Zwłaszcza jeśli jesteś kobietą, która dba o rodzinę i dźwiga wszystko na swoich barkach.
Zwykle matki i żony o nich zapominają i cały swój wolny czas poświęcają ukochanemu domownikowi. Ale prędzej czy później nadchodzi moment percepcji, a wtedy dusza zaczyna domagać się kardynalnych zmian. Jakie jest najlepsze miejsce na początek?

Wizażystka Oksana Trunova i stylistka Olga Tarasova zawsze chętnie pomagają kobietom w tej sprawie. Ten duet kobiet stworzył projekt Blind Transformation, dzięki któremu każda kobieta może poczuć się jak królowa.

Poniżej przygotowaliśmy dla Was 15 niezwykłych metamorfoz tych dwóch współpracujących ze sobą ekspertek. Mamy nadzieję, że to Was zainspiruje i doda odwagi potrzebnej do takiej zmiany!

Anna

Nowy kolor włosów i świeży makijaż podkreśla piękny kolor oczu.

Maria

Katarzyna

Małgorzata

Agnieszka

Barbara

Ewa

Grzywka dodaje szyku, którego brakowało w wizerunku kobiety.

Krystyna

Udowodniono już, że krótkie fryzury są najdoskonalsze po pewnym wieku.

Elżbieta

Magdalena

Joanna

Nadal grzywka, ale trochę inna. Rezultat jest po prostu wspaniały.

Zofia

Aleksandra

Monika

Wygląda na to, że ta pani cofnęła się w czasie o co najmniej 10 lat.

Teresa

Te panie wydają się cofać w czasie o jakieś 20 lat. Ta wizyta u specjalistów bardzo ich odmłodziła.

Wybrana przez nas fryzura może radykalnie zmienić nasz wygląd, a nawet sprawić, że będziemy wyglądać znacznie młodziej lub wręcz przeciwnie, dodać nam kilka lat. Wiedzą o tym specjaliści i kiedy chcemy podkreślić nasze piękne atuty, wystarczy, że dobierzemy fryzurę i makijaż, który nam odpowiada.