Niesamowite jak wygląda Jennifer Lopez w wieku 53 lat w kostiumie kąpielowym!

Jennifer Lopez ma już 53 lata, ale jednocześnie artystka nadal publikuje odważne sesje zdjęciowe na swoim koncie na Instagramie. Na tych zdjęciach gwiazda wygląda niesamowicie.

Nie jest tajemnicą, że Jennifer Lopez regularnie ćwiczy. Wiele kobiet jednak nadal uważa, że ​​jej zdjęcia zostały poddane znacznej obróbce w Photoshopie. Światło prawdy odsłonili paparazzi, którzy przyłapali piosenkarkę na wakacjach.

Podczas pobytu na Capri we Włoszech Jennifer Lopez pozwoliła sobie na przerwę w pracy i relaks na łodzi. Ale dla paparazzi piosenkarka dała im dobry powód do wykazania się. Dlatego nie wahali się uchwycić jej na zdjęciach i pozach, których nigdy wcześniej nie widzieliście.

Na wakacje piosenkarka wybrała jasnożółty strój kąpielowy i chustę.

Fani zauważyli, że w prawdziwym życiu Jennifer ma trochę brzucha. Zwrócili też uwagę na biodra. Według nich wyglądają na masywne.

„Zwykła kobieta, nic specjalnego”, „Każdy się zmienia przez lata”, „Każdy powinien wyglądać tak jak ona, jest po prostu cudowna”, „Można jej tylko pozazdrościć figury”, „Jest bardzo elegancka i piękna” – komentują fani .

„Stojąc w tej pozycji, praktycznie każda osoba miałaby widoczny brzuch”. „Nie masz powodu, by czepiać się jej figury. Widać, że się o nią troszczą.”, „Dobra robota!”

Wokalistka „Jenny from the Block” zrobiła zdjęcia w tym kawałku, siedząc na dwóch niebieskich leżakach w różnych pozach. W przebłysku sesji zdjęciowej można ją było zobaczyć siedzącą z boku. W ten sposób cała jej lewa strona była skierowana w stronę aparatu. W prawej ręce trzymała przezroczystą szklankę czegoś, co wyglądało jak jasnoróżowy, mrożony napój.
Na innym zdjęciu Jennifer pisała w zeszycie. Na innym zdjęciu wstała i odwróciła wzrok z okularami przeciwsłonecznymi w prawej ręce. Uzupełniła strój złotymi kolczykami i bandaną w biało-niebiesko-czerwono-żółte paski.

Czy podoba ci się wygląd Jennifer Lopez? Twoim zdaniem wygląda na 53 lata? Napisz o tym w komentarzu!