Niesamowita metamorfoza 39-metrowego mieszkania i wzruszająca historia: zdjęcia przed i po!

Klientka kupiła to mieszkanie w domu z bali wybudowanym w 2003 roku dla swojej mamy i zaprosiła dwóch projektantów do przekształcenia tego mieszkania w elegancki i wygodny dom dla jednej osoby.

Przebudowa była dość mała – połączyli toaletę z łazienką. Pralka została usunięta za drzwiami łazienki. W przedpokoju garderoba została oddzielona przesuwanymi drzwiami.

„Klientka chciała utrzymać zakup mieszkania i jego remont w tajemnicy przed matką. Tym samym nie mieliśmy możliwości osobistego przedyskutowania preferencji przyszłej właścicielki, ale oparliśmy się na opowieściach jej córki. Klientka opisała codzienne życie swojej mamy, opowiedziała o jej ulubionych kwiatach. Moja mama ma problemy ze stawami, więc zamiast sofy postawiłam pufę z materacem ortopedycznym.

„Nowe mieszkanie zachwyciło mamę, odgadłam wszystkie jej upodobania: po fakturach, kolorach, kształtach, detalach wnętrza”.

W skład zestawu kuchennego wchodziła kuchenka mikrofalowa, lodówka w zabudowie, kuchenka dwupalnikowa i piekarnik. Kuchnia została wykonana na zamówienie. Kanał wentylacyjny został przysłonięty płytką witryną, która jest częścią podświetlanej kuchni.

Mama klientki uwielbia kwitnące wiśnie i ogrody, dlatego do dekoracji salonu wybrano fototapetę z kwiatami.

Witryna pozostała po poprzednich właścicielach. Projektanci nie wyrzucili jej ani nie sprzedali, ale dali jej drugie życie. Przemalowali ją na pudrowy róż i znaleźli dla niej miejsce w pokoju.

Obok łóżka otomańskiego w pierwszej kolejności zainstalowano dwie szafy.

W łazience na podłodze i ścianach zastosowano marmurowe płytki. Akcenty zostały dodane za pomocą teksturowanych płytek w łazience i kolorowych mebli. Okazało się to bardzo zwięzłe i bardzo eleganckie.

Pralka została schowana w szafce w ścianie między przedpokojem a łazienką.

Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć tego mieszkania przed remontem.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!