Niesamowita metamorfoza 31-metrowego mieszkania: efekt Cię zaskoczy!

Małe mieszkania mają szereg wad, ponieważ powierzchnia jest ograniczona, więc zorganizowanie przestrzeni może być trudne. Mimo to dla osoby lub małej rodziny jest to opcja optymalna, ponieważ cena tego typu mieszkania jest niska, a można je po prostu cudownie zaaranżować, tworząc komfort i styl w domu.

Dzisiaj napiszemy o takim małym mieszkaniu, które po remoncie stało się bardzo wygodne. Mimo, że to tylko 31 metrów kwadratowych, właścicielom udało się przeprowadzić bardzo stylowy remont, który choć nie błyszczy wysokimi cenami, zawiera wszystko, czego potrzebuje dom i wygląda przyzwoicie.

Hol wejściowy jest bardzo mały, ale wszystko jest zwięzłe i zwarte. Ściany są pomalowane na biało. Meble mają również bladoróżowy odcień, który nie jest tak powszechny. Na prawo od wejścia znajduje się lustro, obok którego postawili mały wieszak z szafą. Idąc dalej właściciele postawili bardzo nowoczesną szafkę na buty.

W salonie utrzymane są te same odcienie, do których dodaje szarość dzięki szafce pod telewizor. Naprzeciw telewizora znajduje się różowa sofa i kilka obrazów do dekoracji. Pomimo skromnej powierzchni zdecydowano się na podział na strefy za pomocą szklanych ścian. W tej części zamontowano podwójne łóżko, tworząc w ten sposób sypialnię. Pomysł okazał się bardzo piękny i oryginalny.

Kuchnia okazała się niezwykle skromna, ale zmieściło się tu prawie wszystko, czego potrzebowała rodzina. Kolorystykę wybrano dość standardowo, preferując białą kuchnię. Jest miejsce do pracy. Zasłony, choć pasują kolorystycznie do wnętrza, wydają się bardzo ciężkie, co optycznie zmniejsza przestrzeń pomieszczenia.

Jadalnia prezentuje się świetnie i bardzo wytwornie dzięki kształtom mebli i wybranej kolorystyce. Ale niestety jest bardzo mało miejsca.

Łazienka to nic specjalnego. Kolorystyka jest głównie szara z małymi wzorami przeplatanymi na ścianie. Ponieważ powierzchnia łazienki jest niewielka, instalacja wodno-kanalizacyjna musiała być umieszczona bardzo kompaktowo. Szafka i zlew mają bardzo skromne rozmiary, ale inaczej nie dałoby się ich zmieścić. Nad umywalką wisi podświetlane lustro. 

Mieszkanie jest naprawdę małe, ale właścicielom udało się zrobić wszystko bardzo schludnie i kompaktowo, nawet w łazience.

Jeśli spodobał Ci się artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!