Nierealistycznie piękne odcienie włosów, które wizualnie odmładzają kobietę!

Większość kobiet zwraca szczególną uwagę na swój wiek i stara się wyglądać w miarę młodziej. Na przykład robią modny, nowoczesny makijaż, śledzą najnowsze trendy w modzie i kupują stylowe ubrania.

Jednak fryzura i kolorystyka odgrywają ważną rolę w obrazie. Dziś omówimy tylko modne kolory, które styliści tworzą, aby wizualnie odświeżyć wizerunek kobiet.

Karmelowe pasemka – wyglądają niesamowicie atrakcyjnie

Dodając karmelowe refleksy, znacząco odświeżysz swój wygląd i dodasz ciekawe akcenty w kolorystyce. Ta modna kolorystyka jest odpowiednia dla kobiet różnego typu, o dowolnej długości włosów i kolorze włosów, ponieważ kolor samych pasemek dobierany jest indywidualnie do koloru włosów (mogą być kremowy, zimny lub ciepły beż, terakota, palony cukier, i inni).

Karmelowy odcień jest idealny dla kobiet o ciemnych włosach, które chcą odświeżyć swój wygląd, dodając włosom odrobinę świeżości i wyrazistości. W porównaniu z odcieniem jasnego blondu, który polega na gwałtownym rozjaśnieniu włosów, kolor karmelowy potrzebuje mniej substancji rozjaśniającej, aby osiągnąć pożądany efekt.

Truskawkowy blond

Truskawkowy blond to jeden z najpopularniejszych odcieni włosów w tym sezonie, zwłaszcza gdy kolor ma inne nasycenie, które płynnie przechodzi od ledwo zauważalnego do bardzo intensywnego. Odcienie truskawkowego blondu łączą odcienie czerwonawe, złote, miedziane i różowe blond.

Odcienie truskawkowego blondu, w zależności od odcienia, są odpowiednie zarówno dla kobiet o ciepłych odcieniach skóry, jak i tych o zimnym odcieniu.

Truskawkowa blondynka i jej odmiany są jednak trudne do utrzymania. Odcienie szybko blakną i będziesz musiał często malować. Odcienie truskawkowego blondu są bardzo zróżnicowane, od delikatnych odcieni miedzi po intensywne odcienie zbliżające się do czerwieni.

Balayazh, shatush, ombre

Te techniki koloryzacji tworzą na włosach odmładzającą grę odcieni. Farby te są idealne dla tych, którzy nie są gotowi na drastyczne zmiany, ale chcą odświeżyć swój wygląd i optycznie dodać objętości swoim włosom. Ponadto te techniki barwienia pięknie rosną wraz z długością i nie wymagają comiesięcznej wizyty u mistrza.

Oprócz tego odpowiednio dobrany kolor i położenie kolorowych pasm pozwala wizualnie dostosować wygląd: zmienić owal twarzy, ukryć pucołowate policzki i zmiękczyć zbyt ostre kości policzkowe.

Siwe włosy nie zawsze są złe

Wielu jest przekonanych, że siwe włosy dodają wieku, wyglądają brzydko i ogólnie psują wygląd. Że należy go wszelkimi sposobami unikać i zamalowywać. Jest to częściowo prawda, jednak przy modnej krótkiej fryzurze siwe włosy mogą wyglądać świeżo i nadawać świeżości twarzy. Na przykład idealna jest fryzura pixie.

Czytaj także: Bogata kobieta ubiera się prosto: 24 piękne stroje, aby wyglądać szlachetnie i stylowo!