Niebieski manicure na krótkie i długie paznokcie

Jasnoniebieski jest jednym z modnych odcieni w bieżącym roku i jest jednym z tych odcieni, które są modne przez cały rok. Dlatego niebieski manicure będzie modny w tym sezonie! A dzięki nowoczesnym technikom zdobienia paznokci możesz po prostu stworzyć kosmiczny manicure w modnych odcieniach niebieskiego.

Manikiurzystki bardzo pięknie łączą niebieski wzór w różnych technikach oraz z innymi odcieniami lakierów. Cechy niebieskiego manicure:

– Niebieski lakier nadaje się do różnych długości i kształtów paznokci (owalny, kwadratowy, migdałowy).
– Niebieski manicure świetnie wygląda z matowym topem i połyskiem.
– Niebieski lakier do paznokci często łączy się w tym samym wzorze z odcieniami różu, szarości, żółci, bieli, karmelu i beżu.
– Dostępnych jest ponad 100 odcieni niebieskiego, co czyni ten kolor uniwersalnym manicure na każdą porę roku.

Niebieski manicure ze srebrem

Połączenie niebieskiego i srebrnego lakieru tworzy spektakularny styl dla Twojego manicure w tym sezonie. Modele ze srebrem mogą być bardzo różne, od pasków i minimalistycznych wzorów po pełne pokrycie płytki paznokcia. Najlepiej, gdy srebro służy do podkreślenia akcentujących paznokci w manicure. Srebrny i niebieski lakier to dwa idealne chłodne odcienie, które idealnie się ze sobą komponują.

Niebieski manicure ze złotem

Niebieski manicure uzupełniony złotymi elementami nie pozostawi Cię niezauważanej w tym sezonie. 

Niebieski manicure z brokatem

Modny, jasnoniebieski manicure może znaleźć swoje miejsce w życiu codziennym i na specjalne okazje w tym sezonie.

Jeśli chcesz nadać swoim paznokciom lśniący wygląd, proponujemy użyć brokatu srebrnego, brokatu złotego lub dopasowanego niebieskiego lakieru. Niebieski manicure wygląda bardzo dobrze, jeśli brokat jes nakładany w formie gradientu od podstawy paznokcia. Dla bardziej efektownego manicure brokat można nałożyć na cały paznokieć jako akcent.

Matowy niebieski manicure

Niebieski manicure z matowym topem wygląda bardzo delikatnie i tak schludnie, jak to tylko możliwe. Matowy paznokieć pomaga również uzyskać  niesamowity efekt, którego nie uzyskają inne pomysły.