Nie musisz się mścić! Nie spiesz się z planem zemsty

Jeśli ktoś cię skrzywdził, nie spiesz się z planem zemsty. Wszystko w życiu zawsze wraca jak bumerang. Twoi złoczyńcy dostaną to, na co zasłużyli. I nic z tym nie rób, po prostu zapomnij o pretensjach. Pewnego dnia ten, kto cię skrzywdził, który cię zdradził, który knuł przeciwko tobie, spotka to samo.

I wiesz, że nie mówię teraz o karmie. Mówię o zwykłym ludzkim życiu. Wszyscy w nim cierpimy. Ktoś cierpiał wcześniej, ktoś teraz i ktoś ma wszystko przed sobą.

Może ktoś cierpi jeszcze bardziej niż reszta

Ale taka jest prawda życia. Pewnego dnia sprawia, że ​​cierpimy, zwłaszcza w chwilach, kiedy najmniej się tego spodziewamy. Nawiedzają nas myśli: „dlaczego”, „po co” itp. Ale prawda jest taka, że ​​tak działa życie, każdy musi kiedyś doświadczyć bólu.

Wszystko wydawało ci się takie piękne i różowe, gdy nagle coś poszło nie tak. Wszystko się rozpadło. I tak może być kilka razy. W takich chwilach ogarnia cię smutek i rozpacz, a szczególnie trudno jest zachować roztropność, spokój i racjonalnie realizować swoje działania.

Jeśli ból, który odczuwamy, jest spowodowany przez inną osobę, pierwszą rzeczą, o której myślimy, jest zemsta

Chcemy tak samo skrzywdzić sprawcę. Żeby cierpiał, czuł się źle, nie do zniesienia, tak jak my. Czekamy na moment, kiedy zostanie ukarany przez los, kiedy samo życie się z nim pogodzi. I tak czekamy, ale nic się nie dzieje, a to powoduje stan depresyjny. Dlaczego to się dzieje? Czy wszyscy są przeciwko nam?

Życie z pewnością postawi wszystko na swoim miejscu. Wszystko ma swój czas, wszystko wraca. Pewnego dnia, w najbardziej nieodpowiednim, być może trudnym momencie życia, wszystko z pewnością wróci do twojego złoczyńcy. Tak bardzo, że nawet nie zrozumie dlaczego. Ale może zrozumie, może domyśli się, że dostał to, na co zasłużył.

Pewnego dnia twój złoczyńca znajdzie się w takiej samej sytuacji jak ty i zostanie ukarany przez los. To prosty fakt dotyczący energii. Zawsze dostajemy dokładnie to, co dajemy na tym świecie.

Ktoś uważa to za przypadek, ktoś uważa to za karmę, prawo bumerangu. Możesz też nazywać to, jak chcesz, ale prawda jest taka, że ​​​​każdy w końcu dostaje to, co daje. Jeśli daje dobro, odwzajemnia dobro. Może nie od razu, ale później, po jakimś czasie. Wszystko do niego wróci, to tylko kwestia czasu! Człowiek zawsze dostaje to, na co zasługuje w społeczeństwie, w pracy, w rodzinie.

Czy wiesz, jaka jest różnica między tobą a twoim oprawcą? Rozwoj osobisty. Źli ludzie ranią innych, ponieważ nigdy nie wyciągają wniosków ze swojego doświadczenia. Ty rośniesz, podczas gdy on cierpi ten sam ból, który zadał tobie. Twoi oprawcy nie będą wiedzieli, jak radzić sobie z bólem. Oni zostaną zniszczeni, a wy, przeciwnie, powstaniecie w kawałkach, jak gdybyście narodzili się z popiołów.
Więc nie martw się teraz. Czy twój ból jest wciąż świeży, czy twoje rany się zagoiły, to nie ma znaczenia. Po prostu zapomnij, że osoba, która cię skrzywdziła, pewnego dnia otrzyma w zamian ten sam ból. Nawet jego ból mógłby być znacznie większy.

I nie myśl o tym. Wyciągnij wnioski z doświadczenia i idź dalej! Nauczcie się czerpać tylko dobro ze wszystkiego, co wydarzyło się między wami. Tylko nie mścij się! Ból, który został ci zadany, pewnego dnia powróci do tego, który go spowodował!

Jeśli artykuł Ci się spodobał, podziel się nim ze znajomymi!