Nie ma brzydkich kobiet: łotewski stylista zamienia kobiety w królowe!

Słynna stylistka i wizażystka Konstantin Bogomolov (Łotwa) jest głęboko przekonana, że ​​każda kobieta zasługuje na dobry wygląd. Stylistka zasłynęła tym, że pomogła setkom kobiet poczuć się równie pięknie na zewnątrz, jak i w środku. Ale lepiej raz zobaczyć, niż usłyszeć 10 razy.

Kobiety przed i po stylistce

1. Fryzura, makijaż, dodatki, brwi – wszystkie te szczegóły mogą Cię całkowicie odmienić. Liczy się każdy szczegół, począwszy od sukienki, a skończywszy na technice farbowania włosów.

2. Wybierając fryzurę, należy wziąć pod uwagę kształt twarzy, strukturę włosów i koloryt skóry. I zwróć uwagę na dopasowanie akcesoriów. W tym przypadku pasek i kolczyki tworzą doskonały tandem.

3. Ubrania muszą dobrze przylegać do ciała i dobrze do siebie pasować. Doświadczenie pokazuje, że można stworzyć elegancki strój nawet ze starych ubrań, o ile są schludne!

4. Nowy styl nie sprawi, że staniesz się nową osobą, ale doda ci pewności siebie i poczucia własnej wartości.

5. Ważne jest, aby znaleźć styl i styl, który najbardziej Ci odpowiada. Niektóre kobiety przeżywają całe życie, nie wiedząc, jak eleganckie i stylowe mogą być.

6. Każda kobieta może i zasługuje na styl, a wiek, waga czy styl życia nie powinny być przeszkodą dla piękna. Zobacz, jak elegancka stała się ta kobieta.

7. Problem wielu kobiet polega na tym, że nie wiedzą, jak podkreślić swoją kobiecość. Ale na rozpoczęcie nigdy nie jest za późno.

8. Piękno tkwi w szczegółach. Szczegół po szczególe stajesz się piękniejszy. Dlatego jeśli chcesz zmienić swój wygląd, aby wyglądać młodziej i atrakcyjniej, nie spiesz się z zapisami na operację plastyczną, lepiej umów się na wizytę do stylisty.