Nie da się oszukać: 5 znaków zodiaku z najbardziej rozwiniętą intuicją

OSOBY, KTÓRE DOSKONALE WYKRYWAJĄ KŁAMSTWA

Czasami spotykasz ludzi, którzy potrafią Cię rozszyfrować od pierwszego wejrzenia. Wiedzą dokładnie, co o nich myślisz i jak będziesz się zachowywał w danej sytuacji. Nie, nie są gośćmi z innej planety (choć kto wie), nie mają magicznych mocy. To natura dała im zdolność widzenia kłamstw na odległość. Chcesz wiedzieć, czy masz takie same zdolności? Obejrzyj ten film.

Tylko 5 znaków zodiaku otrzymało nazwę „wykrywaczy kłamstw”:

Skorpion

Scorpion to przebiegły i wnikliwy psycholog, który nie tylko umiejętnie manipuluje innymi, ale także nienawidzi kłamstwa w jakiejkolwiek formie. Jeśli ktoś go oszuka, zemści się i zrobi to okrutnie i bez litości. Doskonale rozumie, kto, jak i kiedy go okłamuje i nie pozwoli nikomu na to. Analizuje, kontroluje mowę ciała, stan emocjonalny i na tej podstawie wyciąga wnioski.

 

Bliźnięta

Wydaje się, że łatwo ich oszukać, gdyż stwarzają wrażenie niepoważnych osób, które mówią tak dużo, że zdają się zapominać o istocie rozmowy. Nie martw się, mają doskonałą pamięć i doskonale rozróżniają, kto, co i jak im mówi i na ile odpowiada prawdzie. Bądź bardzo ostrożna, Bliźnięta mogą zgasić Cię natychmiast i nastąpi to, gdy najmniej się tego spodziewasz. Ci, którzy znają Bliźnięta, są zdumieni głębią ich inteligencji i doskonałą pamięcią.

 

Panna

Odnosi się wrażenie, że ten znak zodiaku ma w głowie komputer, który pozwala mu znaleźć wyjście z nawet najtrudniejszej i zagmatwanej sytuacji. Wydaje się również, że ten komputer ma wbudowany wykrywacz kłamstw. Panna natychmiast buduje logiczny łańcuch faktów w twojej historii. Jeśli nawet coś nie pasuje, Panna ustali, gdzie jest prawda, a gdzie kłamstwo, i zrozumie, gdzie skłamałaś. Motyw twoich kłamstw również nie pozostaje dla niej tajemnicą, ponieważ jest nie tylko dobrym analitykiem, ale także dobrym psychologiem.

Koziorożec

Koziorożce są prawdopodobnie najbardziej sceptycznym znakiem, który kwestionuje wszystko i wszystkich. Mają też doskonałe zdolności analityczne i samoorganizację, więc bardzo trudno ich oszukać. Kiedy zdają sobie sprawę, że są okłamywani, udają, że tego nie zauważają, ale to zapamiętują.

Wodnik

Ten znak ma bystry umysł, godną pozazdroszczenia intuicję i obserwację, co czyni go prawdziwym wykrywaczem kłamstw. Najciekawsze jest to, że w przeciwieństwie do innych znaków będzie próbował zmylić kłamcę pytaniami, dopóki on sam nie zostanie nakryty na swoich kłamstwach.

Leave a Reply