3 powody, dla których niektóre kobiety w wieku 40+ wyglądają młodziej niż inne!

Pewnie zauważyłeś, że niektóre kobiety po czterdziestce wyglądają stylowo, podczas gdy inne powoli, ale pewnie zamieniają się w babcię. Co ciekawe, wszystko to nie ma nic wspólnego z takimi danymi zewnętrznymi jak pojawienie się siwych włosów, zmarszczek, nadwagi itp. Więc dlaczego tak się dzieje?

1. Ubrania

Chodzi wyłącznie o fasony, odcienie i zrozumienie Twojej sylwetki. Bardzo często kobiety po prostu nie mają kontaktu ze swoim ciałem, na przykład nie mogą zaakceptować jego zmian związanych z wiekiem, dlatego często ubierają się śmiesznie.

Workowate ubrania, aby ukryć wady figury, można zastąpić modelem oversize. Podczas zakupów ważne jest, aby zrozumieć, że ubrania powinny być dostosowane do wieku. Ale to nie znaczy, że powinieneś ubierać się nudno. Znajdź równowagę.

2. Oszczędności na sobie

Wiele kobiet ma zwyczaj oszczędzania pomimo własnych potrzeb. Biorą 5 tanich modeli butów, zamiast drogiego, ale dobrego modelu. Jeśli nie stać Cię na drogie ubrania, nie wahaj się wpaść do sklepów z używanymi rzeczami. To normalna praktyka na całym świecie, zwłaszcza w krajach skandynawskich.

W second handach można znaleźć wiele stylowych, wysokiej jakości ubrań, produkowanych w małych seriach. Znajdziesz tam nietuzinkowe ubrania, których brakuje w zwykłych sklepach i które dodadzą Ci wyjątkowej elegancji, nie wydając przy tym garści pieniędzy.

3. Fryzura

Fryzura naprawdę zmienia kobiety i jest w stanie zmienić wygląd tak, że nawet w tych samych ubraniach ogólny wygląd znacznie się zmieni.

Dzięki pięknemu odcieniowi i fryzurze, które są dla Ciebie odpowiednie, możesz wyglądać bardziej stylowo, młodzieńczo i atrakcyjnie. Włosy i ich zdrowy wygląd wiele mówią o kobiecie. Takie przemiany często demonstrują styliści. Poniższe zdjęcie jest jednym z takich przykładów, kiedy fryzura i ubrania znacznie zmieniły wygląd kobiety.

Czytaj więcej: Piękne, nietypowe i modne fryzury dla 50-letnich kobiet na 2021 rok