Naturalny manicure: Delikatne paznokcie z modnymi zdobieniami

Pastelowy manicure jest mega kobiecy! Takie kolory i powściągliwe malowanie pasują do każdego stroju. Biorąc pod uwagę fakt, że minimalizm, jasne kolory, a nawet białe buty są w modzie, delikatne paznokcie przydadzą się.

Paznokcie nude

Paznokcie nude wyglądają naturalnie, schludnie i współcześnie, zwłaszcza krótkie modele. A o ile wiemy, nic nie jest bardziej kobiece niż naturalność. Aby uzyskać dodatkową ekspresję, można je ozdobić metalicznymi i jasnymi refleksami.

Różowe i białe paznokcie

Różowe modele są prawie tak samo popularne jak modele białe i nude. Nic dziwnego, bo taki manicure jest wyrazisty, elegancki i wygląda jak najbardziej kobieco. Z drugiej strony, aby manicure nie wyglądał dziecinnie, można go rozcieńczyć ciemnymi odcieniami, brokatem, wzorami lub gradientem kolorów.

Paznokcie w pastelowych kolorach

Pastelowe odcienie wyglądają wdzięcznie i delikatnie, ale nie są pozbawione wyrazistości w porównaniu z neutralnymi tonami czy odcieniami nude. Palce nabierają naturalnego i kobiecego wyglądu, a ponadto zmienia się cały wizerunek kobiety.

Mlecznie białe wzory paznokci

Mleczne odcienie to doskonały wybór dla współczesnej kobiety, która podąża za modą. Nawet jeśli myślisz o kolorze białym jako niezbyt wesołym, doświadczenie pokazuje, że biały manicure może wyglądać świeżo i wyraziście, jeśli odcienie są odpowiednio skojarzone.

Paznokcie w matowych pastelowych kolorach

Matowe odcienie mają bardzo głęboki, szlachetny i lakoniczny wygląd, ale jednocześnie są wystarczająco wyraziste, by Cię wyróżnić. Zwłaszcza, gdy występuje kontrast między powierzchniami matowymi i błyszczącymi.

Czytaj także: Naturalne piękno: 7 zasad piękna, aby wyglądać idealnie bez makijażu.