Najpiękniejsza pierwsza dama: 9 stylowych strojów Melanii Trump

Była pierwsza dama USA Melania Trump jest pamiętana przez wiele kobiet na całym świecie. Melania jest nawet nazywana przez niektórych jedną z najbardziej stylowych żon władców. Zapamiętaj najlepsze stroje żony byłego prezydenta Donalda Trumpa. Styliści uważają te obrazy za uniwersalne i odpowiednie dla każdej kobiety.

Stylizacje Melanii Trump

Strój w czarnych odcieniach usztywnia wizerunek Melanii, ale dzięki fakturze tkanin nadal wygląda kobieco. Wydłużone ponczo jest idealne na nadchodzącą wiosnę, a jesienią będzie bardziej odpowiednie niż kiedykolwiek.

Biały komplet ze spódnicą wygląda nietuzinkowo dzięki kurtce ze stójką. Niewielka baskinka u dołu kurtki sprawia, że ​​sylwetka Melanii jest bardziej wyważona i harmonijna. Według ekspertów takie zestawy są odpowiednie dla kobiet, które chcą wizualnie zwiększyć objętość bioder.

Idealna sukienka na lato, zdaniem stylistów, wygląda dokładnie tak. Optymalna długość do połowy łydki oraz latający krój dopasowują sylwetkę, a dyskretny nadruk uatrakcyjnia zestaw.

Idealny skórzany płaszcz w czerwonym odcieniu będzie pasował każdej kobiecie. Stonowane odcienie sprawiają, że wygląd jest bardziej tajemniczy, krój koryguje figurę, a moda na galanterię skórzaną utrzyma się jeszcze przez kilka sezonów.

Eksperci twierdzą, że garnitur do spodni w stonowanych kolorach ziemi będzie świetnym dodatkiem do codziennej garderoby, a takie odcienie będą idealnie pasować do codziennych stylizacji każdej kobiety.

Melania wypracowała własny styl, który szanuje prezydencki protokół ubioru, ale jednocześnie wydaje się wyrwana z wybiegów wielkich domów mody.

Swoją drogą, pewnie już zauważyłeś, że pomimo niezwykle eleganckiego wyglądu, wszystkie stroje Melanii Trump są proste i proste. To właśnie takie detale decydują o różnicy między stylową osobą a ikoną stylu.

Czytaj więcej: Te 10 zasad należy do kobiet podziwianych i szanowanych przez wszystkich.

Leave a Reply