Najpiękniejsza dziewczynka o wyglądzie lalki – jak teraz wygląda?

Tej dziewczynie zazdrościło wielu, zwłaszcza matki, które chciały i robiły wszystko, aby ich córki wyglądały choć trochę jak ona. To prawdziwa mini-barbie, która zyskała popularność dzięki swojemu niezwykłemu wyglądowi przypominającemu lalkę. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jej życie w dzieciństwie było wspaniałe. W rzeczywistości jednak tak nie było. Dziewczyna nie chce pamiętać swojego dzieciństwa.

Dziewczynka ma na imię Eden Wood, urodziła się w 2005 roku w USA. Gdy miała zaledwie czternaście miesięcy, brała już udział w swoim pierwszym konkursie piękności. W tym momencie dopiero zaczynała stawiać pierwsze kroki i nawet nie nauczyła się jeszcze mówić.

Matka dziewczynki myślała, że ​​czeka ją wspaniała przyszłość w branży modelek i miała rację, dziewczynie udało się wygrać aż 300 konkursów. Jednak w wieku sześciu lat dziewczynka zakończyła karierę.

Mickey Wood – mama dziewczynki – sama zrobiła jej makijaż i uczesała córkę. Wszystko to dlatego, że dziewczynka była jeszcze malutka i oczywiście nie mogła tego zrobić samodzielnie. Wydaje się, że głównym celem kobiety były pieniądze, a nie szczęście córki.

W pewnym momencie ludzie zaczęli zauważać, że dziewczynka stała się zbyt aktywna, a na jej twarzy i szyi pojawiły się czerwone plamy. W końcu wyszło na jaw, że matka faszerowała swoją najmłodszą córkę napojami energetycznymi i suplementami diety, aby mogła znieść napięty harmonogram pracy.

Dziewczynka zbyt wcześnie stała się dorosła, już w wieku dwóch lat uczyła chodzić się na szpilkach, odwiedzała fryzjera, malowała się i podróżowała po kraju.

Z powodu tak intensywnej pracy zaczęła mieć problemy z układem sercowo-naczyniowym, hormonalnym i pokarmowym. Najwyraźniej jej matka nie karmiła jej normalnie, tylko dawała jej koktajle proteinowe.

Ponadto okazało się, że matka Eden zmusiła córkę do przyzwyczajenia się do bolesnych zabiegów, a wszystko w trosce o urodę.

Dziewczyna jest już dorosła i może podejmować własne decyzje. Dlatego zdecydowała się nie pojawiać w konkursach piękności.

Teraz prowadzi normalne, nastoletnie życie.

Z wiekiem dziewczyna nie straciła urody. Wygląda bardzo dobrze nawet bez makijażu. Naturalna i piękna w wieku 17 lat.

Co sądzisz o historii tej małej dziewczynki? Czekamy na Twój komentarz!