Najmodniejsze paznokcie w tym roku – 20 delikatnych pomysłów

Zadbane dłonie z pewnością sprawiają, że całość wygląda piękniej i elegancko. Aby uniknąć kłopotów z wyborem idealnego wykończenia, przejrzyj nasz wybór stylowych, modnych pomysłów.

Motywem przewodnim sezonu jest florystyka.

Pełne wdzięku i proste rysunki są zawsze pożądane w ciepłym sezonie. Zwróć uwagę na lekkie, zwiewne motywy kwiatowe i roślinne. Kolorystyka podstawy i wystroju może być absolutnie dowolna – od neutralnej po najbardziej chwytliwą i zauważalną. Zwróć uwagę na granatowy, czarny, biały, złoty, oliwkowy, szary i różowy.

Kolejnym absolutnym hitem jest abstrakcja i motywy geometryczne.

Wszelkie niezrozumiałe, bezkształtne lub wyraźne fabuły, rysunki, linie będą wyglądać spektakularnie i stylowo, jeśli dobierzesz odpowiednie kombinacje kolorystyczne. Biel z czerwienią, biel z szarością i złotem, błękit i biel z perłowym połyskiem, kilka odcieni delikatnego różu

Kombinacje kolorów w jasnych kolorach

Kontrast żółtego i ciemnego bzu, turkusu i róży, różu z bzem, turkusu i brzoskwini – wyglądają bardzo jasno i odważnie. Kontrastową kombinację możesz uzupełnić błyszczącymi elementami.

Neutralne odcienie nude

Nie zapomnij o neutralnych odcieniach nude, które zawsze są w modzie. Lakoniczną powłokę można uzupełnić delikatnym, wyrazistym lub minimalistycznym dekorem – na Państwa życzenie.

Francuski manicure

Francuski manicure już dawno wykroczył poza tradycyjną biel nude. W tym sezonie marynarka może być jasna i kontrastowa, uzupełniona florystyką, delikatnymi pastelami, genialnym wystrojem.

Czytaj więcej: Te 10 zasad należy do kobiet podziwianych i szanowanych przez wszystkich.