Najmodniejsze krótkie fryzury dla kobiet po 50-tce!

Kobiety po 50-tce często chcą czegoś nowego na swoim wizerunku, ale zmiana wizerunku w tym wieku powinna być dokładnie przemyślana. Najłatwiejszym sposobem na zmianę przy zachowaniu szacownego, eleganckiego wyglądu jest wybór nowej fryzury.

Dojrzała kobieta powinna myśleć nie tylko o trendach, ale także brać pod uwagę typ twarzy, dążyć do odmładzających fryzur. Najlepiej sprawdzają się w tym przypadku fryzury zapewniające objętość korzeni.

1. Fryzura pixie

Atrakcyjna, jasna i odważna pixie podbiła serca wszystkich kobiet na świecie. Praktyczność i wszechstronność tej fryzury została potwierdzona przez wielu stylistów. Rzadkie włosy są bardzo trudne do zwiększenia objętości, ale stylowa pixie na pewno to zrobi.

2. Fryzura pixie-bob

Fryzura pixie-bob doda świeżości i wyrazistości Twojej twarzy, ale nie umniejsza Twojej elegancji. Strzyżenie ma wiele odmian ale zalecamy zwrócenie uwagi na wersję z grzywką. Fryzura w stylu pixie bob z grzywką ukrywa zmarszczki mimiczne, wyrównuje owal twarzy i nadaje jej odważny i uwodzicielski wygląd.

3. Fryzura bob

Jeśli nie jesteś gotowy na radykalne zmiany, możesz skorzystać z nieco bardziej konserwatywnego rozwiązania – fryzury typu bob na krótkie włosy. Fryzura może być zarówno gładka, jak i niedbała, zarówno z grzywką, jak i bez, i jest idealna zarówno dla młodych kobiet, jak i starszych pań, które chcą nowoczesnej fryzury.

4. Fryzura bob-carre

Bob-carre to elegancka, stylowa, efektowna fryzura dla wszystkich grup wiekowych. Połączenie fryzur typu bob i carre zapewnia doskonałą objętość u nasady włosów, wygląda naturalnie, naturalnie, łatwo się układa. Możesz eksperymentować ze stylizacją, dobrze wygląda z różnymi rodzajami grzywki.