Najmodniejsze fryzury 2023 roku: zapomnij o kompleksach!

Chcesz radykalnie zmienić swój wizerunek? Ale boisz się tego? Porzuć wszelkie uprzedzenia i kompleksy! Na przykład zrób sobie ultra modną krótką fryzurę. Uwierz nam, będzie wyglądać o wiele bardziej spektakularnie niż włosy opadające na ramiona. Co więcej, w tym sezonie jest wiele świetnych opcji, które chcemy przedstawić w tym artykule.

Kobiecość i wyrafinowanie

Postanowiliśmy sporządzić listę najbardziej eleganckich fryzur, które są modnymi opcjami w tym roku. Nie oferują wiele, ale mimo to są godne uwagi. Jednocześnie realistyczne jest postrzeganie kobiecości w wielu interpretacjach.

Sugerujemy przyjrzenie się fryzurom takim jak stopniowany bob, bob asymetryczny. Istnieją również przykłady bez grzywki lub zaczesane do tyłu.

Pixie

Jesteś osobą, która nie wyobraża sobie życia bez sportów ekstremalnych? Więc pixie to po prostu opcja idealna dla ciebie. Ta fryzura nie tylko wygląda super fajnie, ale nigdy nie wyjdzie z mody lub raczej nie wyjdzie z mody w ciągu najbliższych kilku dekad.

Co więcej, pixie to odpowiednia fryzura nie tylko dla młodych kobiet. Dla starszych pań stanie się prawdziwym wybawieniem, ponieważ jak żadna inna fryzura nie „odmłodzi” widocznie wieku kobiety, tak jak fryzura pixie.

Świeżość

Jeśli chcesz czegoś wyjątkowego, sugerujemy zwrócenie uwagi na fryzurę typu bob-carre. Może być warstwowa lub asymetryczna. Wybierz ten model, który jest Ci bliższy, a na pewno poczujesz się jak prawdziwa celebrytka.

Niesamowita świeżość

W ten sposób można scharakteryzować krótkie fryzury z asymetrią i gradacją. Dzięki temu nawet w najskromniejszej stylizacji będziesz mogła sprawiać wrażenie zawsze modnej kobiety.

Francuskie fryzury

Wiesz, że Francuzki wyznaczają trendy, prawda? Jest w nich coś subtelnego i tajemniczego. Proponujemy pójść za ich przykładem i wypróbować jedną z takich fryzur, takich jak strzyżenie pazia lub cessona. Doskonale podkreślają urodę oczu, podkreślając tym samym piękne rysy twarzy.

Garcon

Ta opcja jest odpowiedni dla zmysłowych pań. Aby dowiedzieć się, czy pasuje do twojego typu twarzy, najlepiej skonsultować się ze stylistą.

Bardzo krótkie fryzury

Jeśli chcesz się wyróżnić spośród innych kobiet, możesz skrócić włosy. Z taką fryzurą zadeklarujesz innym, że w tym życiu nie boisz się absolutnie niczego. I to jest szczególna moc.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!