Najmodniejsza fryzura tego sezonu – Warstwowa fryzura w 5 odsłonach!

Fryzura warstwowa to oryginalna i efektowna fryzura, świetnie sprawdzi się u kobiet w dojrzałym wieku. Kaskada pozwala nadać włosom blasku i objętości, doskonale odmładza, nadaje wyrazistości obrazowi i odwraca uwagę od niedoskonałości. Istnieje wiele nowoczesnych odmian, które można bezpiecznie zastosować do każdego wyglądu.

Warstwowa fryzura do ramion

Jedna z najczęstszych opcji, która pasuje absolutnie każdemu, niezależnie od wieku i typu twarzy. Ta fryzura dobrze sprawdza się w przypadku włosów o dowolnej strukturze. Układanie w tej opcji nie zajmuje dużo czasu, jeśli mistrz zna swoją pracę.

Warstwowa fryzura dla srednich wlosow

Oryginalna fryzura pozwalająca na korektę kształtu twarzy. Jeśli masz kanciaste rysy I szeroki owal, ta fryzura jest idealna. Grzywka I piękne farbowanie dopełnią twojego wyglądu.

Warstwowa fryzura na krótkie włosy

Jest to idealny wybór dla kobiet, które chcą ukryć swoją masywną szyję, dla kobiet, które mają cienkie włosy I chcą dodać objętości I oczywiście jest to idealne rozwiązanie dla pań 40+, które chcą odświeżyć swój wizerunek I pochwalić się wyrafinowaniem.

Warstwowa fryzura w stylu włoskim

Świetnie sprawdzą się tu różne rodzaje grzywek i stylowe kolory. Korona w tym modelu jest krótka, a kolejne pasma są wydłużone. Jeśli chodzi o przejścia, istotne są wszelkiego rodzaju, nawet asymetryczne.

Wdla kogo jest warstwowa fryzura?

Kaskadowa fryzura jest jedną z najbardziej wszechstronnych, pasuje do każdego, jeśli odpowiednio umieścisz akcenty I prawidłowo dobierzesz długość włosów. Włosy mogą być proste, kręcone, cienkie, gęste lub rzadkie.