Najmodniejsza fryzura tego sezonu – fryzura bob w 5 odsłonach!

Bob to klasyczna fryzura, która w ostatnich latach stała się bardzo zróżnicowana. Długość, szczegóły dobierane są indywidualnie – dlatego fryzura jest absolutnie uniwersalna. Bez względu na typ twarzy, wiek, wagę, styl, możesz wybrać własną wersję pięknej fryzury.

Warstwowy bob

Warstwowy bob to jedna z najpopularniejszych fryzur w tym sezonie. Nierównomiernie przycięte kosmyki to świetny sposób na zwiększenie objętości fryzury i stworzenie wrażenia gęstszych włosów o większej objętości. Taka fryzura jest idealna dla kobiet o cienkich i rzadkich włosach.

Długa fryzura bob

Długie i proste fryzury wyglądają elegancko, kobieco i efektownie. Styliści uważają, że stylowa i efektowna fryzura nie wymaga skomplikowanej aranżacji. W gruncie rzeczy wszystko, co musisz zrobić, to wyprostować włosy. Choć łatwa do uzyskania, taka fryzura wygląda super stylowo i wytwornie.

Fryzura bob-carre

Najmodniejszym wariantem dla średnich włosów jest fryzura typu bob-carre. Strzyżenie typu bob-carre łączy w sobie zalety obu fryzur. Fryzura dobrze prezentuje się na twarzy każdej kobiety, pasuje do każdego stroju, a co najważniejsze ukrywa zmarszczki mimiczne, trądzik, plamy starcze i inne niedoskonałości skóry.

Fryzura bob z długimi grzywkami

Jeśli chcesz ukryć podwójny podbródek i opadające policzki, potrzebujesz wydłużonej fryzury typu bob z asymetryczną grzywką. Grzywka kryje zmarszczki, trądzik i rozrzedza niedoskonałości skóry. Ponadto bob jest łatwa w stylizacji, nie wymaga częstych poprawek, wygląda naturalnie i młodzieńczo.

Krótka fryzura bob z grzywką

Grzywka to najprostszy sposób na odświeżenie fryzury bez uciekania się do radykalnych zmian. Długie grzywki i niechlujny styl są w tym roku modne. Główną zaletą długiej grzywki (oprócz korzyści kosmetycznej) jest to, że nadaje się zarówno do włosów prostych, jak i falowanych, niezależnie od fryzury.