Najmodniejsza fryzura tego sezonu – cięcie pixie-bob w 6 odsłonach!

Fryzura w stylu pixie-bob z ogolonym karkiem to wybór odważnych kobiet, które nie zależą od opinii innych. W tym roku jest uważana za jedną z najmodniejszych fryzur. Pixie-bob jest niezwykle popularny wśród starszych pań i właścicieli cienkich i rzadkich włosów. Wygląda niezwykle kobieco, dodając włosom dodatkowej objętości. A dzięki eksperymentom z farbowaniem włosów ta fryzura staje się jeszcze jaśniejsza i atrakcyjniejsza.

Ogromna liczba opcji strzyżenia pozwala kobietom wybrać tę, która podkreśli jej godność. Zastanów się, które odmiany pixie-boba z ogolonym karkiem są preferowane w nowym roku.

1. Pixie bob z objętością z tyłu głowy

Cechą tego typu fryzury jest obszerna okrągła korona. Ta fryzura świetnie wygląda na grubych i cienkich włosach. Jeśli włosy są bardzo rzadkie, to w okolicy korony możesz zrobić stos, zapewniając bujny obszar korony. Fryzura otwiera szyję, optycznie ją wydłużając, a także rozciąga owal twarzy.

2. Pixie bob z krótką koroną

Fryzura w stylu pixie-bob z ogolonym karkiem i krótką koroną wygląda szczególnie imponująco na kobietach o owalnej twarzy. Najbardziej odważne panie na ogolonym obszarze wolą stosować rysunki w postaci misternych ozdób, surowych geometrycznych kształtów, a czasem obszernych rysunków. Przy takiej fryzurze styliści zalecają używanie grzywki: ukośnej, podartej, asymetrycznej.

3. Warstwowy pixie bob

Ta fryzura to zbawienie dla kobiet o gęstych i niegrzecznych włosach. Fryzura sprawia, że ​​obraz jest przewiewny, tworząc dodatkową objętość w okolicy ciemienia i nieco przerzedzając gęste włosy w górnej części tylnej części głowy. Zmielone górne pasma odmładzają i odświeżają wygląd.

4. Pixie bob z grzywką

Pixie bob z grzywką jest zalecany dla tych kobiet, które muszą ukryć szerokie lub bardzo wysokie czoło przed ciekawskimi oczami i lekko dopasować rysy twarzy. Najpopularniejsze grzywki, które tworzą harmonijny tandem z pixie-bobem z wysokim karkiem, to długi, ukośny huk.

5. Pixie bob z ukośną grzywką

Fryzura pixie-bob łączy w sobie zalety fryzury bob i fryzury pixie. Fryzura dobrze wygląda na twarzy każdej kobiety i można ją dopasować do każdego stroju. Ta fryzura łączy w sobie śmiałość z delikatnością i jest prawdziwym prezentem dla nowoczesnej, niezależnej i pewnej siebie kobiety.

6. Pixie bob z rozczochranymi włosami

Nierównomiernie ścięte kosmyki to świetny sposób na zwiększenie objętości fryzury i stworzenie wrażenia grubszych, bardziej obszernych włosów. Objętość, wydłużone grzywki, nieostrożne przejścia – wszystko to sprawia, że ​​pixie jest idealną fryzurą dla współczesnej kobiety.