Najmodniejsza fryzura tego sezonu – cięcie pixie-bob w 5 odsłonach!

Eleganckie krótkie fryzury w ostatnich latach stają się coraz bardziej poszukiwane wśród kobiet w każdym wieku. Styliści i fryzjerzy proponują kobietom rozstanie się z długością, ponieważ kompetentna fryzura doskonale odmładza. Jednym z najpopularniejszych nowoczesnych fryzur jest pixie bob.

Fryzura pixie bob – jak wygląda i komu pasuje?

Fryzura pixie-bob łączy w sobie zalety fryzury bob i fryzury pixie. Fryzura dobrze wygląda na twarzy każdej kobiety i można ją dopasować do każdego stroju. Ta fryzura łączy w sobie śmiałość z delikatnością i jest prawdziwym prezentem dla nowoczesnej, niezależnej i pewnej siebie kobiety.

Jednocześnie fryzura pixie to prawdziwy skarb dla pań z cienkimi i rzadkimi włosami. W tym sezonie modne są warianty z ogolonymi zausznikami. Taka fryzura odmieni włosy niezależnie od ich naturalnej gęstości.

Nierównomiernie ścięte kosmyki to świetny sposób na zwiększenie objętości fryzury i stworzenie wrażenia grubszych, bardziej obszernych włosów. Objętość, wydłużone grzywki, nieostrożne przejścia – wszystko to sprawia, że ​​pixie jest idealną fryzurą dla współczesnej kobiety.

Długie włosy wymagają dużo czasu na pielęgnację i stylizację, a w szybkim tempie współczesnego życia coraz więcej kobiet rezygnuje z długich fryzur na rzecz krótkich, obszernych fryzur, które dodają świeżości ich wizerunkowi.

Pixie świetnie wygląda zarówno na młodych, jak i starych kobietach, zarówno w strojach biurowych, jak i wieczorowych, zarówno na blondynkach, jak i brunetkach.

Wydłużona pixie z uniesionym karkiem, płynnie przechodząca w długie skośne grzywki, odwróci uwagę od niedoskonałego owalu twarzy.