Najmodniejsza fryzura tego sezonu – cięcie long-bob w 5 odsłonach!

Bob to klasyczna fryzura, która w ostatnich latach stała się bardzo zróżnicowana. Długość, szczegóły dobierane są indywidualnie – dlatego fryzura jest absolutnie uniwersalna. Bez względu na typ twarzy, wiek, wagę, styl, możesz wybrać własną wersję pięknej fryzury. Long bob to jedna z najpopularniejszych fryzur w tym sezonie.

Jak wygląda fryzura long bob?

Długi bob różni się od klasycznej fryzury bobem tylko długością. Oznacza to, że długi bob ma również krótszy kark i bardziej wydłużone pasma z przodu. Długość fryzury jest zwykle wykonywana na ramionach, co oznacza zamkniętą szyję, w przeciwieństwie do klasycznego boba. W klasycznej wersji fryzura long bob wygląda tak (czy to prosty bob, bob z grzywką lub bez).

Spektakularna fryzura long-bob

Fryzura z długim bobem stała się popularna dzięki wielu gwiazdom Hollywood. Współczesne kobiety mody przyjęły nowoczesną fryzurę i zaczęły próbować dla siebie wizerunku gwiazdy. Pomimo prostego kształtu fryzury, długi bob wygląda inaczej na każdej kobiecie, jednemu fryzura dodaje świeżości, a innym ma zauważalny efekt odmładzający.

Asymetryczna fryzura long bob

Jeśli wybrałeś długi bob, na pewno przestrzegasz wszystkich zasad trendów mody. Aby Twój wygląd był zawsze stylowy, proponujemy zapoznać się z popularnymi modnymi fryzurami. Asymetryczne fryzury to doskonały wybór dla tych, którzy potrzebują skorygować rysy twarzy, owal i inne niuanse wyglądu.

Falowany long bob

Bardzo często właściciele falowanych włosów zaczynają się zastanawiać, jaką fryzurę powinni wybrać, aby wyglądać tak kobieco i stylowo, jak to tylko możliwe. Jednak nie powinieneś się denerwować, ponieważ nawet w przypadku włosów falowanych istnieją doskonałe opcje krótkich fryzur. Jednym z nich jest fryzura bob.

Niechlujny długi bob

Naturalny i lekko niedbały wizerunek kobiety jest zawsze w modzie. Aby to zrobić, po prostu zmierzwij włosy rękami i napraw wynik za pomocą narzędzia do stylizacji. Stylizacja pozwala nie tylko zaoszczędzić czas, ale także stworzyć wizerunek nieco odważnej i luksusowej kobiety.