Najmodniejsza fryzura tego sezonu – cięcie bob na krótkie włosy!

Bob to klasyczna fryzura, która w ostatnich latach stała się bardzo zróżnicowana. Długość, szczegóły dobierane są indywidualnie – dlatego fryzura jest absolutnie uniwersalna. Boba wybierają wyrafinowane dojrzałe panie, a także urocze młode damy.

Kobiety pokochały bob za jego wszechstronność, praktyczność i efektowny wygląd, który pozwala stworzyć niepowtarzalny wizerunek najbardziej urzekającej urody. Krótki bob – szyk, luksus, śmiałość i elegancja w jednej formie.

Bob na krótkie włosy

Głównym celem fryzury jest nadanie spektakularnej objętości w koronie i podkreślenie fryzury wydłużonymi pasmami z przodu. Bob można ułożyć na cienkich, grubych, kręconych włosach – bob nadaje każdej strukturze niesamowicie szykowną głowę bez cienia rozdwojonych końcówek i innych problemów.

Asymetryczny bob na krótkie włosy

Fryzura na krótkie włosy z asymetrią pozwala kobiecie stworzyć idealny owal twarzy. Jedno wydłużone pasmo i bujna korona wyglądają niesamowicie na każdej strukturze włosów. Asymetryczny bob można stylizować na wiele sposobów, co pozwala na eksperymentowanie z obrazem.

Warstwowy krótki bob

Krótka korona i wydłużone pasma z przodu, w połączeniu z warstwami, mogą przywrócić spektakularną objętość nawet najcieńszym włosom. Kosmyki włosów są przycinane pod różnymi kątami i na różne długości, podczas gdy ogólny kształt pozostaje taki sam. Strzyżenie idealne dla dojrzałych pań, które chcą uzyskać efekt odmłodzenia.

Krótki bob z ogolonymi bokami

Dla ekscentrycznych i odważnych kobiet styliści proponują wybór nowości – boba z ogolonymi skroniami. Kształt fryzury przypomina nieco zwykłą pixie, ale z przodu nadal są wydłużone pasma, co jest charakterystyczną cechą fryzury. Krótki bob z wygolonymi zausznikami odsłoni kobiecą twarz i podkreśli idealne rysy.

Postrzępiony krótki bob

Jeśli masz cienkie i niesforne włosy, powinieneś poprosić mistrza o ułożenie modnej fryzury na krótki postrzępiony bob. Dzięki rozdartym kosmykom kobieta będzie mogła poświęcić znacznie mniej czasu na stworzenie idealnej fryzury. Najczęściej rozdartą bob wybierają czyli te kobiety, które cenią swój czas.