Styliści opowiadali, jakie fryzury odmładzają kobiety po 50

Styliści uważają krótkie fryzury za najlepszy wybór w tym sezonie. Istnieje wiele odmian takich fryzur, każda ma swoje charakterystyczne cechy, zalety i wady. Jedną z najpopularniejszych krótkich fryzur ostatnich sezonów jest wspaniała pixie.

To właśnie na tę fryzurę powinieneś zwrócić szczególną uwagę w tym roku.

Dojrzały wiek nakłada na kobiety dodatkowe wymagania przy wyborze fryzury. Coraz trudniej wybrać najlepszą opcję, chcesz ukryć zmiany związane z wiekiem i podkreślić zalety.

W wieku 50 lat pixie można uznać za najpewniejszy wybór. Fryzura pozwala przyciągnąć uwagę, odświeżyć wizerunek, wizualnie odmłodzić i jednocześnie wyglądać naturalnie.

Pixie to fryzura wszechstronna i bardzo praktyczna

Nie wymaga skomplikowanej stylizacji, włosy są bardzo łatwe w pielęgnacji. Stylizacja pixies jest tak łatwa jak łuskanie gruszek, co w przypadku casualowego i wieczorowego wyglądu. Możesz bezpiecznie odebrać dowolne akcesoria, doskonale uzupełniają obraz krótką fryzurą.

Istnieje wiele odmian fryzury pixie. Kształt grzywki może być inny – zarówno krótki, jak i długi. Bujna fryzura wizualnie rozciąga sylwetkę, szyję, sprawia, że ​​obraz jest bardziej harmonijny. Pasma włosów wokół twarzy odciągną uwagę od zmian związanych z wiekiem.

Istnieje wiele opcji pixie dla dojrzałego wieku: z podartymi pasmami, asymetrią, ogolonymi elementami. Różnorodne opcje kolorystyczne dopełnią wygląd i odświeżą go.

Najważniejsze jest, aby wybrać idealny odcień dla swojego koloru. Pixie świetnie wygląda zarówno na jasnych, jak i ciemnych włosach, a nawet siwe włosy nie są dla niej przeszkodą.

Czytaj więcej: Piękne, nietypowe i modne fryzury dla 50-letnich kobiet na 2021 rok