Najlepsze produkty do uzyskania pięknych i pełnych objętości włosów – warto spróbować!

Włosy z jakiegoś powodu tracą objętość. Niezależnie od tego, czy masz tłustą skórę głowy, cienkie, miękkie, gładkie, gęste, długie włosy. Jednocześnie proste i rzadkie włosy bardzo szybko tracą swoją objętość. 

Bez względu na przyczynę utraty objętości, zawsze istnieje wyjście z sytuacji, walka z nią i przywrócenie jej zdrowego, pełnego objętości wyglądu. W naszym przypadku ważne jest, aby skupić się na nasadzie włosów, aby uzyskać potrzebną im objętość. Aby to zrobić, istnieją produkty, na których jest napisane „dla objętości podstawowej”.

Oto kilka produktów, które możesz kupić, aby nadać włosom długotrwałą objętość.

Pianka Got2B ,,Unlimited”

Tworzy niesamowitą objętość. Na allegro można znaleźć ten produkt za około 25 złotych. Zastosuj ten produkt tylko do nasady włosów. Na długość zaleca się stosowanie wyłącznie ochrony termicznej. Postępując zgodnie z tymi wskazówkami, Twoja fryzura pozostanie obszerna na dłużej. Trzeba tylko uważać przy ustalaniu indywidualnej dawki. Dużo zależy od długości włosów.

Pianka Schwarzkopf Proffessional

Przeznaczony jest do włosów cienkich i miękkich. Koszt to 45 złotych za 500 ml na allegro. 

Pianka z rokitnika od Natura Siberica

Nadaje włosom objętość i ochronę przed skutkami termicznymi podczas stylizacji na gorąco, dodaje sprężystości i witalności. Składniki aktywne: rokitnik, olejek z amarantusa i proteiny jedwabiu.

Na przykład, jeśli zaplanowałaś uroczystość wieczorem, ale nie masz czasu na ponowne umycie włosów, wystarczy nałożyć tę piankę na obszar korzenia włosów i wysuszyć suszarką do włosów, pochylając głowę w dół.

Teraz, kiedy poznałaś już niezwykłe sekrety pań o wspaniałej objętości, nie wahaj się i sama ich wypróbuj. Efekt już gwarantowany.