Najlepsze odmładzające fryzury dla 40 latki

Nieskazitelny wizerunek i odpowiednio dobrana fryzura to dwie powiązane ze sobą koncepcje. Styliści radzą kobietom po 40 roku życia mieć nowoczesną fryzurę i nie bać się spektakularnych obrazów. Przede wszystkim na uwagę zasługują odmładzające krótkie fryzury. Łatwo się układają, doskonale odświeżają i nie psują eleganckiego stroju.

1. Fryzura Pixie

Ta fryzura znalazła się na szczycie modnych ocen fryzur w ostatnich latach. Co więcej, nie zniknie w tle, wręcz przeciwnie, regularne nowe akcenty sprawiają, że fryzura jest coraz bardziej odpowiednia. Bujna korona, wydłużone grzywki w połączeniu wyglądają bardzo imponująco. Stylizacja pixies jest bardzo prosta, wystarczy unieść trochę włosy u nasady.

2. Fryzura paź

Ostatnio bardzo popularne są również fryzury vintage z modnymi akcentami. Klasyczna fryzura paz to idealne rozwiązanie dla eleganckiego wyglądu. Kształt fryzury jest bardzo oryginalny, a technika wykonania pozwala na wykonanie niemal bez stylizacji. Zwiększa się objętość i obraz jest wizualnie odmłodzony.

3. Stylowa fryzura bob

Bob to najbardziej wszechstronna ze wszystkich nowoczesnych fryzur. Długość boba jest różna, można go dopasować do każdego typu twarzy. Skrócona korona, wydłużone pasma przy twarzy, różne formy grzywki – ukryj wszystkie możliwe wady, w tym wiekowe. Koczek świetnie prezentuje się na cienkich i grubych pasmach – tutaj nie ma żadnych ograniczeń.

Czytaj więcej: Zdrowy sen: 5 zasad, dzięki którym w końcu się wyśpisz