Najlepsze miejsce na ukrycie pieniędzy w domu! Złodziej nigdy tam nie zajrzy.

Niestety nikt nie jest ubezpieczony od złodziei. Dlatego dzisiaj nauczymy Cię, jak zrobić kryjówkę na pieniądze ze zwykłej plastikowej butelki. Będziesz potrzebować styropianu, wodoodpornego żelu lub uszczelniacza, nożyczek i dwóch identycznych plastikowych butelek.

1. Wylej zawartość jednej z butelek, usuń etykietę i przetnij butelkę na pół. Możesz wyrzucić górę butelki, nie będziesz jej potrzebować.

2. Po bokach dolnej części wykonaj dwa wycięcia – takie jak na rysunku. Przydadzą się do zabezpieczenia górnej części skrytki.

3. Do butelki wlej wodę gazowaną. Wytnij piankowy okrąg do rozmiaru butelki i przyklej go do ścian kilka centymetrów poniżej nacięć, ale powyżej poziomu płynu.

4. Wlej zawartość drugiej butelki do dzbanka i odetnij plastik wzdłuż dolnej krawędzi etykiety. Potrzebujemy górnej części kontenera.

5. Przyklej kółko z pianki w taki sam sposób, jak wcześniej (patrz punkt 3). Nieco poniżej przyklej małe kółka-klipy (powinny znajdować się dokładnie nad szczelinami, które zrobiłeś na dole pamięci podręcznej). Mogą być wykonane ze styropianu lub kawałka gumy. Wlej napój do tej pół butelki.

6. Umieść najcenniejsze w powstałej komorze i przykryj górną częścią skrytki. Rezultatem jest butelka napoju gazowanego, która nie zdradza swojego prawdziwego celu!

Czytaj więcej: Projekt kuchni: 3 rzeczy, które kosztują dużo pieniędzy, ale na dłuższą metę są bezużyteczne!