Najlepsze fryzury dla kobiet o cienkich włosach!

W tym artykule porozmawiamy o najbardziej odpowiednich fryzurach dla kobiet o rzadkich włosach.

Gęstość włosów w różnych miejscach może się różnić. Na przykład rzadkie włosy mogą znajdować się przy skroniach lub w okolicy kości ciemieniowej. Mogą być również rzadkie wszędzie, dlatego w artykule proponujemy te opcje, które zostaną połączone z rzadkimi włosami w dowolnej części głowy.

Ponadto te projekty nie tylko pomogą zakryć problem rzadkich włosów, ale fryzury są również modne i odpowiednie dla każdego stylu i wieku.

Bob

Prawie każda fryzura bob jest idealna dla włosów, które potrzebują dodatkowej objętości. Fryzurę można stopniować. 

Fryzjerka może również dodawać warstwy na czubku głowy, aby zwiększyć objętość włosów. Ale warstwy nie powinny być krótkie, aby podczas ruchu włosów skóra głowy nie świeciła.

Strzyżenie jak u Cynthii Nixon pomoże idealnie wygładzić problem rzadkich włosów. Krótkie fryzury we fryzjerstwie dłużej zachowują kształt i podstawową objętość.

Ważną zasadą przy rzadkich włosach, jest nieobcinanie włosów w problematycznym miejscu.

Najlepszym pomocnikiem jest utrwalacz, który dodaje powietrza między włosami, czyli wizualnie zwiększa objętość.

Bob bez grzywki

Jest to prawdopodobnie najbardziej uniwersalna fryzura dla wszystkich kształtów twarzy i większości rodzajów włosów. 

W przypadku odważnych kobiet rzadkie włosy można również ułożyć w kreatywny sposób. Najważniejsze jest pozostawienie wystarczającej długości włosów w problematycznych obszarach, aby się nie odsłonić skóry głowy.

Osobom, które mają problematyczny odcinek w okolicy zagłębień czołowych, zaleca się ustabilizowanie kierunku włosa w stylizacji twarzy, np. od najwyższego punktu głowy. Jak na poniższym obrazku.

Pixie i Cesson

Wszystkie te fryzury o gęstych geometrycznych krawędziach są połączone z cienkimi i rzadkimi włosami. Takie fryzury wizualnie dodadzą gęstości i objętości. 

Kobiety o twarzy owalnej, okrągłej lub trójkątnej powinny rozważyć fryzurę typu bob. Kształt grzywki może być dowolny.

Która fryzura najbardziej przypadła Ci do gustu? Jeśli spodobał Ci się artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!