Najlepsze fryzury dla blondynek, które będą modne w tym sezonie

Kolor włosów jest tak samo ważny jak sama fryzura. Nic dziwnego, że ostatnio coraz więcej kobiet farbuje włosy na blond. Blond odmładza twarz, odświeża wizerunek i dobrze rozrzedza niedoskonałości cery. Zobaczmy jakie są najlepsze fryzury!

Fryzury dla blondynek

Średniej długości bob to idealne rozwiązanie dla blondyna, zwłaszcza jeśli układasz pasma falami. Ta fryzura stała się klasyką, jest uniwersalna, odpowiednia dla każdego typu twarzy i różnej budowy włosów.

Gładki krój, uzupełniony warstwami – kolejny modowy trend sezonu. Ten styl będzie głównym hitem przyszłego roku. Wyprofilowane pasemka o różnej długości pozwolą w pełni zademonstrować efektowne ubarwienie.

Wypróbuj włoską fryzurę, jeśli kolor twoich włosów jest zbliżony do ciepłego beżu. To idealne połączenie, które nadaje twarzy delikatność i wdzięk.

Platynowe blond odcienie wyglądają wspaniale w krótkiej odmianie bobu. Praktyczna fryzura, która nie wymaga dużo czasu na stylizację, to doskonałe rozwiązanie dla aktywnych pań.

Gradientowe metody barwienia pozwalają uzyskać harmonijną kompozycję.

Idealnym wyborem będzie bob bez grzywki z tępym cięciem w jasnobrązowym odcieniu. Tę fryzurę można dowolnie zwijać i prostować.

Krótki bob z asymetrycznymi detalami to wyrazista fryzura, która niesamowicie pasuje do blondynki.

Jeśli lubisz lakoniczny wygląd, to włosy średniej długości i proste przedziałki to Twój wybór. To wszechstronna fryzura, która zawsze jest modna.

Czytaj więcej: Proste włosy: piękne, nietypowe i modne fryzury dla pań 40+