Najładniejsza fryzura: 17 modnych fryzur z kokiem

Kiedy kobieta, właścicielka długich i średnich włosów, nie ma czasu na stylizację, zbiera włosy w kok. Dziś jest to jedna z najbardziej stylowych fryzur. Idealnie sprawdzi się w każdej sytuacji: biznesowej, codziennej, wieczorowej i po prostu na spacery.

Fryzura z kokiem i lokami

Ta fryzura jest uważana za prostą i lekką, dobrą na dni z rozczochranymi włosami. Ale jeśli chcesz, kręcone włosy mogą wyglądać elegancko i efektownie. Oto kilka pomysłów, jak to zaaranżować.

Fryzura z kokiem i warkoczami

Jeszcze bardziej wdzięcznie prezentuje się kok z warkoczami. Jeśli chcesz dodać trochę wyrazistości swojemu wizerunkowi po wyjściu z biura, możesz uzupełnić fryzurę akcesoriami. Może to być kokardka, opaska, spinka, a nawet ekstrawaganckie kolczyki. Takie akcenty podkreślą Twoją indywidualność i na pewno wyróżnią Cię z tłumu.

Klasyczna fryzura z kokiem

Ta fryzura wygląda kobieco, romantycznie i z wdziękiem, niezależnie od koloru włosów i kształtu głowy. Moda na naturalność dotarła również do fryzur. Coraz więcej kobiet rezygnuje z pompatycznych i wyszukanych fryzur na rzecz prostych i lekkich strzyżeniem.

Fryzura z kokiem na wesele

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu kobiety. Taka uroczystość wymaga starannego przygotowania. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę wszystko, począwszy od zaproszeń ślubnych, a skończywszy na strzyżeniu.