Możesz wyglądać 10 lat młodziej, zmieniając tylko kilka szczegółów w swoim wyglądzie: 3 wskazówki, o których powinnaś pamiętać!

Każda kobieta chce wyglądać młodziej niż widnieje w jej dowodzie. To musi nie tylko znacząco poprawić nastrój, ale także dać siłę, by ruszyć dalej i nie myśleć o zbliżającej się emeryturze.

Dlatego musisz nie tylko kupować stylowe ubrania, ale także upewnić się, że wizualnie wszystkie szczegóły Twojego wyglądu odmładzają, a nie na odwrót. Dzisiaj rozważymy 3 rzeczy, które pilnie musisz w sobie zmienić lub zastosować ponownie, jeśli chcesz wyglądać znacznie młodziej wizualnie.

Cień do brwi

W młodości wszyscy mamy bardzo jasną karnację i włosy. Ogólnie włosy na samych brwiach wyglądają na bardzo grube. Wraz z wiekiem sytuacja zmienia się to diametralnie. Dlatego konieczna jest nie tylko całkowita zmiana podejścia do makijażu, ale także zadbanie o to, aby wszystkie rysy twarzy wyglądał jak najbardziej harmonijnie.

Jeśli jesteś przyzwyczajona do konturowania brwi w jasnym odcieniu, to z wiekiem warto zmienić swoje preferencje. Twarz nie jest już tak czerwona i jasna, wybieraj kolory mniej intensywne. Odcienie szarości i jaśniejsze brązy to coś, co nie tylko elegancko cieniuje brwi, ale także znacząco odmładza twarz. Stwórz ładny wąski kształt i użyj jasnych kolorów.

Perfumy

Wybierz kwiatowe i młodzieńcze zapachy na co dzień. Ludzie postrzegają Cię nie tylko wizualnie, ale także za pomocą innych zmysłów, które bardzo łatwo oszukać.

Słodkie i młodzieńcze zapachy, które kojarzą się z delikatnością, kobiecością i młodością, pomogą Ci zaimponować innym. Dzięki temu będziesz wyglądać w ich oczach znacznie młodziej, przynajmniej o 10 lat.

Spróbuj, a przekonasz się, że lepiej pachnieć świeżo i młodo niż staro.

Makijaż

Temat makijażu poruszyliśmy już w pierwszym akapicie, ale nie odnieśliśmy się do niego w pełni. Jeśli mówiliśmy tam o brwiach, teraz porozmawiamy o odcieniach różu, które pomogą Ci odmłodzić. Wielu po prostu je ignoruje, używając tylko podkładu lub kremu, tuszu do rzęs i szminki. Tymczasem róże to bardzo dobra technika, jeśli chcemy uzyskać efekt odmłodzenia.

Jeśli prawidłowo nałożysz go na kości policzkowe, na pewno stracisz wizualnie 10 lat i zbierzesz komplementy od przechodniów.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi.