Morskie paznokcie: pomysły na modny manicure

Morze

Jeśli marzysz już o morzu, to Twoje marzenia można dopełnić manicure morski. Po pierwsze jest stylowy, po drugie chodzi o lato, a po trzecie niebieskie odcienie są teraz u szczytu popularności. Aby manicure przypominał wakacje nad morzem, możesz postawić na minimalizm i połączyć na paznokciach dwa odcienie – niebieski i biały.

Porada dla tych, którzy chcą pokazać swoją wyobraźnię – spróbuj zastosować w swoim projekcie faliste linie. Opcji jest wiele, a z zestaw odcieni to najlepiej biel, turkus, błękit z elementami w postaci srebrnej lub złotej folii. Projekt będzie ciekawy i atrakcyjny, gdy cały paznokieć pomalujemy, a fale pomalujemy białym lakierem. Dobrze wyglądają również opcje z odcieniami mięty i cytryny. 

Francuski manicure

Jeśli jesteś zmęczona klasyką i chcesz czegoś jasnego, możesz spróbować eksperymentować na przykład z francuskim manicure. Tego lata zapomnij o białej linii. Zwróć uwagę na szeroką gamę odcieni, aby uzyskać inną, nową krawędź – od jasnoniebieskiego do pastelowego w kolorze pomarańczy lub cytryny. Czy chcesz, aby projekt był w duchu morza? Pofaluj linię, łącząc kilka kolorów jednocześnie.

Dużo niebieskiego

Kolorem, który zachwycił wybiegi na pokazach mody w najróżniejszych odcieniach, jest niebieski. Od głębokiego, bogatego lazuru do delikatnego błękitu. To kolor morza i kolor nieba, to odcień dający swobodę i uczucie lekkości. Ze względu na to, że sam kolor ma wiele odcieni, można go dobrać do każdego typu. Pamiętaj jednak o kilku prostych zasadach, na przykład ciemne odcienie dobrze wyglądają na długich paznokciach, a na krótkich lepiej jest używać jasnych. Jeśli masz jasną skórę i blond włosy, wybierz bogate i żywe odcienie niebieskiego. Jeśli jesteś posiadaczką opalenizny, to matowe i ciemne są dla Ciebie idealne.