Modny francuski manicure: zdjęcia z nowymi pomysłami

Modne dziewczyny inspirowane są soczystymi i neonowymi tonami. Wymagają od specjalistów zastosowania abstrakcyjnych i geometrycznych odmian francuskiego manicure. I nie wahają się łączyć najodważniejszych kolorów.

Podczas tworzenia francuskiego manicure jest dużo improwizacji. Co sprawia, że ​​manicure jest absolutnie wyjątkowy, pomimo wybranej klasycznej stylizacji. Nawet ci, którzy stronią od kolorowego francuskiego manicure, potrafią docenić piękno nowych pomysłów, które można ozdobić nie tylko kolorem, ale także rysunkami czy różnymi motywami.

Kluczowe trendy dla kolorowego francuskiego manicure

Oczywiście kolorowy francuski manicure będzie pasował do odważnych i kreatywnych kobiet. A także dziewczynom inspirowanym oryginalnymi pomysłami i miłośnikom odważnych odcieni.
– Mile widziane jasne białe, jasne i neonowe kolory na paznokciach.
– Ombre w stylu francuskim, gradientowy, dwukolorowy manicure.
– Linie paznokcia mogą być wykonane w stylu kontrastów kolorystycznych.
– Popularna jest francuska imitacja poprzez grafikę lub abstrakcję.
– Połączenie francuskiego z jakimś wzorem lub aplikacją z dżetów.
– Inną modną opcją jest użycie innego koloru podłoża niż beż.

Jasny, biały francuski manicure

Biel to królewski kolor, stworzony z myślą o najbardziej precyzyjnych i wymagających osobach. Aby biały francuski manicure nie wyglądał zbyt nudno, dodaj błyszczące cyrkonie lub czarujący brokat. Biały francuski manicure z wypełnieniem z brokatem będzie idealną stylizacją na każdą porę roku.

Podwójny francuski manicure

W tym projekcie kolor odgrywa jedną z głównych ról. Aby uzyskać kolorowy projekt, często końcówka paznokcia jest innego koloru niż jego początek, a środek pozostaje neutralny. I tutaj jest okazja, aby pokazać kreatywność paznokci, eksperymentując z modnymi odcieniami. Dzięki temu manicure będzie miał szczególny urok, nastrój i to bez dodatkowej dekoracji np. cekinami lub brokatem. 

Francuski manicure w dwóch odcieniach

Według stylistów paznokci, im jaśniejsza kombinacja kolorów, tym ciekawszy jest francuski manicure. Postawienie na jasność i kilka nasyconych odcieni przekształci projekt w najmodniejszy manicure. A tak przy okazji, zarówno właściciele krótkich, jak i długich spiczastych paznokci mogą sobie pozwolić na taki manicure na paznokciach.

Neonowy manicure

Prowokujące jasne neonowe odcienie powracają na szczyt mody. Potrafią szybko przekształcić paznokcie o dowolnym kształcie i długości. Wystarczy pokryć lakierem w kolorze neonowej zieleni, limonki lub żółto-pomarańczowej, aby być na czasie. Ale jeśli chcesz, aby francuski manicure był naprawdę bardzo jasny, nałóż cienką warstwę neonowego koloru na białe podłoże. W przeciwieństwie do jasności możesz wykonać spokojniejszy pomysł, który polega na zastosowaniu bazy beżowej, szarej lub przezroczystej.