Modne strzyżenie ,,mamy” – oryginalne pomysły

„Strzyżenie mamy” to oryginalna nazwa nadana tej fryzurze. Pojawiła się ze względu na to, że młode mamy dzisiaj wyglądają świeżo i pięknie, ale nie mają czasu na spędzanie dużo czasu przed lustrem.

Bardzo często krótka fryzura „carre” u pań, które są już matkami, nazywa się „strzyżeniem mamy”. W tym artykule styliści fryzur pokazują nam na konkretnych przykładach, jak ten model fryzury zmienia kobiecy wygląd w każdym wieku.

Przede wszystkim fryzura carre stała się tak popularna i pożądana ze względu na całkowitą przemianę włosów. Wiele kobiet nie ma gęstości włosów ani podstawowej objętości. Te kobiety, które choć raz w życiu zdecydowały się na taką fryzurę, odczuły znaczącą różnicę między tym, jakie ich włosy były „przed” i „po”.

#1

W tym roku fryzjerzy wolą farbować fryzurę na jaśniejsze kolory. Uważa się, że jednolita elegancka fryzura carre ma działanie odmładzające.

#2

Możesz dodać równomierne cięcie do fryzury carre za pomocą grzywki. 

#3

Fryzura Carre z wydłużonymi przednimi pasmami włosów wizualnie wyszczupla kształt twarzy. Tworzenie modnych fryzur na włosach średniej długości jest łatwe. Ten proces nie zajmie Ci dużo czasu, a wynik sprawi Ci przyjemność przez długi czas.

#4

Fryzura carre z obszernym pasmem włosów przy karku od bardzo dawna znajduje się na szczycie nowoczesnego przemysłu fryzjerskiego. Jeśli staniesz przed zadaniem zmiany wizerunku, zwróć uwagę na ten model fryzury.

#5

Istnieje błędne przekonanie, że krótka fryzura carre nie jest odpowiednia dla pań o okrągłym kształcie twarzy. To mit, który łatwo obalić, patrząc na poniższe spektakularne przykłady zdjęć z tą modną fryzurą.

#6

Przy okazji, pamiętaj, że loki pasują do każdej długości włosów. Pixie, bob, carre i wiele innych opcji strzyżenia będzie wyglądać tak imponująco i nowocześnie, jak to tylko możliwe dzięki modnym lokom.

#7

Modne są długości średnie i krótkie. Dowolną wybraną fryzurę można w dowolnym momencie przekształcić za pomocą złożonej techniki koloryzacji. Nawet klasyczną fryzurę można przenieść na nowy poziom, uzupełniając ją modną grzywką, przerzedzeniem lub asymetrią.