Modne paznokcie na zimę – 20 pomysłów na zimowy manicure!

Nie powinieneś bać się jasnych kolorów, ale jeśli chcesz czegoś spokojnego, istnieje również wiele opcji zdobienia paznokci. Styliści twierdzą, że w tym roku musisz skupić się wyłącznie na swoich preferencjach w doborze odcieni. W końcu modna paleta jest teraz niesamowicie różnorodna.

Białe paznokcie

Mleczne odcienie to doskonały wybór dla współczesnej kobiety podążającej za modą. Doświadczenie pokazuje, że biały manicure może wyglądać świeżo i wyraziście, jeśli odcienie są odpowiednio skojarzone. Biały manicure może harmonijnie uzupełnić niemal każdy strój.

Paznokcie migdałowe

Ten styl doskonale łączy się z odcieniami mlecznymi i nude. Ze ​​nadają się na każdą okazję i wyglądają tak wdzięcznie i kobieco, jak to tylko możliwe – zwłaszcza jeśli zrobisz gradient kolorów.

Paznokcie z brokatem

Metaliczne odcienie nigdy się nie nudzą. Złote odcienie wyglądają harmonijnie w połączeniu z delikatnymi odcieniami (beż, nude, blady róż, biel). Ta kombinacja jest idealna na przyjęcia i imprezy okolicznościowe i z pewnością zmieni Cię w prawdziwą gwiazdę wieczoru.

Jasnoróżowe paznokcie

Różowe modele są prawie tak samo popularne jak modele białe i nude. Nic dziwnego, bo taki manicure jest wyrazisty, elegancki i wygląda jak najbardziej kobieco. Z drugiej strony, aby manicure nie wyglądał zbyt dziecinnie, można go rozcieńczyć ciemnymi odcieniami, brokatem, wzorami lub gradientem kolorów.

Szare paznokcie z brokatem

Odcienie szarości w połączeniu ze srebrnymi iskierkami i jasnymi akcentami zamienią nudny i konserwatywny ton w prawdziwy pokaz. Nie wahaj się eksperymentować, bo srebro kojarzy się z wolnością, duchowością i kobiecym spokojem.

Czytaj także: 3 błędów w makijażu, które Cię postarzają!