Modne delikatne paznokcie jesień-zima 2021/2022

Zadbane dłonie i piękne paznokcie to duma każdej kobiety, która kocha i umie o siebie zadbać. Oczywiście, aby zachwycać i zadziwiać luksusowymi stylizacjami paznokci, należy zawsze zwracać uwagę na trendy w modzie. Ponadto nadchodzi jesień, a potem seria ferii zimowych i możesz zademonstrować wszystkie nowości zdobienia paznokci.

Im więcej złota, tym lepiej

Najbardziej aktualnym trendem tej jesieni jest złoty motyw. Podstawową zasadą jest to, że złota nigdy nie ma dużo. Możesz pokryć paznokcie złotym lakierem lub użyć folii do zdobienia lub obwoluty serwisowej.

Manicure to po prostu przestrzeń

Taki manicure jest szczególnie popularny w zimnych porach roku i składa się z głębokich i nasyconych tonów srebra i brokatu tego samego koloru. Manicure wygląda super stylowo i nowocześnie, ze względu na kontrast między matowymi powierzchniami a błyszczącymi refleksami. Idealny wybór dla kobiet pragnących wyrafinowanego i tajemniczego wyglądu.

Bordowe paznokcie

Bordo to szlachetny, głęboki, intensywny, uwodzicielski odcień, który nada Ci arystokratyczny i tajemniczy wygląd. Kolor może kojarzyć się z każdym strojem i świetnie prezentuje się zarówno na krótkich, jak i długich paznokciach.

Manicure w kolorze bordowym stworzony jest z myślą o kobietach zadbanych, pewnych siebie i swojej urody. Może pięknie uzupełnić wieczorową kreację, ale też ładnie wygląda w codziennym życiu.

Nude design z ciekawym dodatkiem

Moda poszła w kierunku minimalizmu i naturalności, ale na wakacje chcesz czegoś niezwykłego. Naturalny manicure można uzupełnić ciekawymi detalami, cyrkoniami, łańcuszkami, kółeczkami, kropkami, paskami. Model nude świetnie prezentuje się w połączeniu z masą perłową.

Czytaj więcej: 15 pięknych strojów w różnych stylach dla kobiet 50+