Modne, odmładzające fryzury dla kobiet po 40-tce.

Stylowa fryzura może zdziałać prawdziwy cud i zmienić kobietę na lepsze. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiednią opcję, która zarówno ozdobi, jak i odmłodzi. Takich fryzur jest wiele, ale wszystkie łączy kilka cech.

Właściwa fryzura ukrywa wady wyglądu i podkreśla zalety, jeśli tak się nie stało, dokonałeś złego wyboru. Wszystkie dobre fryzury są łatwe do ułożenia, w przeciwnym razie spowodują więcej niż jeden problem w życiu codziennym. Właściwa fryzura idealnie pasuje do wizerunku, stylu, nastroju kobiety.

1. Średnia długość

Jeśli nie jesteś gotowa na radykalne zmiany i zawsze nosiłaś długie kosmyki, fryzury o średniej długości są świetnym wyborem. Najważniejsze, że włosy są zdrowe i gęste. Piękna kolorystyka, dobrana do rodzaju koloru, pomoże osiągnąć wymarzony efekt.

2. Asymetria

Wszelkie asymetryczne fryzury dobrze odwracają uwagę od niedoskonałości wyglądu. Twarz nabiera bardziej poprawnych proporcji, rozciąga się, wizualnie napina. Jeśli potrzebujesz optycznie wydłużyć szyję i wyostrzyć kości policzkowe, jest to dobra opcja.

3. Bob-Carre

Nowoczesna fryzura idealna dla każdego, bez względu na wiek i rodzaj owalu. Taka fryzura wygląda drogo, stylowo, nici stają się wspanialsze, sam obraz zostaje ożywiony.

4. Strzyżenie garcon

Miłośnicy krótkich fryzur mogą przyjrzeć się garconowi z podziałką. Doskonale ozdobi aktywne kobiety, które nie boją się zwracać na siebie uwagi. Grzywka jest wydłużona, a korona wolumetryczna pozwala wizualnie korygować niedoskonałości.

5. Krótki bob

Przycięty bob pomoże tym, którzy muszą ukryć niezdrowe włosy i skromną objętość. Jeśli z wiekiem nici stają się cienkie, spróbuj boba – wizualnie problem zostanie rozwiązany.

6. Klasyczny bob

Ta fryzura jest jedną z najpopularniejszych ze względu na swoją wszechstronność i praktyczność. Kobiecy i pełen wdzięku bob ukryje niedoskonałości i doda wyrazistości twarzy.

Czytaj więcej: Proste włosy: piękne, nietypowe i modne fryzury dla pań 40+