Modne, odmładzające fryzury dla kobiet po 40-tce.

W wieku 40 lat kobieta chce wyglądać młodo i pięknie. Ozdabianie swojego wizerunku, nadawanie mu świeżości, lekkości jest całkiem realne. Pomoże w tym dobrze dobrana fryzura odmładzająca. Krótkie fryzury są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych. Zobacz więc, co dziś polecają modni styliści fryzur.

1. Carre strzyżenie

Ta fryzura jest uwielbiana przez wszystkich, od 16-letnich dziewczynek po panie w szacownym wieku. Fryzura jest odpowiednia dla wszystkich kobiet, jest uniwersalna i łatwa w utrzymaniu.

Ponadto ma wiele wariantów: z grzywką lub bez, do uszu lub do szyi, klasyczne lub na schodach, do włosów prostych lub falowanych. Warianty z grzywką dobrze ukrywają zmarszczki i nadają odważnego spojrzenia, a te bez grzywki odsłaniają czoło i przenoszą uwagę na oczy.

2. Warstwowa fryzura bob

A jeśli chcesz wyglądać jeszcze bardziej kobieco, wybierz warstwową fryzurę bob. Strzyżenie pomoże nadać włosom większą płynność i stworzyć bogaty efekt włosów.

Nierównomiernie ścięte kosmyki to świetny sposób na zwiększenie objętości fryzury i stworzenie wrażenia grubszych włosów o większej objętości. Niezależnie od tego, czy masz długie, czy krótkie włosy, fryzura na schodach pomoże Ci nadać im idealny kształt.

3. Fryzura garcon

Dziś każda kobieta może nosić krótką fryzurę, w chłopięcym stylu, nie tracąc przy tym swojej elegancji i kobiecości. Taka fryzura jest świeża, nowoczesna, stylowa i jest idealnym wyborem dla zdecydowanych i pewnych siebie kobiet.

Fryzura garcon jest idealna dla kobiet o delikatnych rysach twarzy i kruchej budowie ciała, ale mniej odpowiednia dla kobiet pulchnych.

Czytaj także: Jak przez 2 tygodnie kwarantanny poprawić stan cery?